środa, 25 maja, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościNetflix będzie kontynuować serial o F1. Powstanie 5. i 6. sezon

Netflix będzie kontynuować serial o F1. Powstanie 5. i 6. sezon

Serial „Formula 1: Drive to survive” produkowany przez Netflix zebrał w ostatnich miesiącach mocną krytykę, ale to nie wpłynęło na decyzję twórców. Produkcja będzie kontynuowana i powstaną co najmniej dwa sezony popularnego serialu dokumentalnego.

Netflix stworzył serial „Formula 1: Drive to survive” (Formuła 1: Jazda o życie) na zlecenie włodarzy Formuły 1. Wszystko po to, żeby zachęcić jeszcze więcej nowych kibiców do oglądania zmagań na torach całego świata. Scenarzyści serialu postanowili przejaskrawić wiele sytuacji, żeby wzbudzić jeszcze więcej sensacji wokół świata najlepszych kierowców świata. Z tego powodu z udziału w produkcji zrezygnował Max Verstappen.

Netflix - Formula 1: Drive to survive
Formula 1: Drive to survive – serial produkcji Netflix

Kilka tygodni temu miała miejsce premiera czwartego sezonu „Drive to survive”. Zaraz po tym Lando Norris, Carlos Sainz i Daniel Ricciardo mieli pretensje to twórców o podkręcanie i przeinaczanie faktów. Podkreślali przy tym, że rozumieją realia produkcji tworzonej przez Netflixa, która musi budować odpowiednią dramaturgię wokół wydarzeń na torach wyścigowych, żeby przyciągać widzów, którzy nie znają wszystkich niuansów.

Włodarze F1 poinformowali wczoraj, że osiągnęli porozumienie z popularną platformą. Tym samym „Drive to survive” będzie dostępne przez dwa kolejne sezony, które będą opowiadać o zmaganiach w sezonie 2022 i 2023.

Zobacz: F1: Drive to Survive 4 – oficjalna zapowiedź – video

Producenci serialu dokumentalnego nadal będą mieć dostęp do garaży i wszystkich kątów w padoku F1. Dzięki temu będą mogli przedstawiać zza kulis wiele kluczowych wydarzeń. Widzowie będą mogli zobaczyć niepublikowane wcześniej kadry, nagrania czy wywiady.

Ostatni, czwarty sezon serialu „Drive to survive” cieszy się niesłabnącą popularnością. Okazało się, że była to najbardziej popularna seria – znalazła się w zestawieniu 10 najczęściej oglądanych produkcji w 56 krajach.

Błażej Boner
Redaktor z powołania z kilkoma milionami kilometrów za kółkiem na koncie. Gdy przestaje pisać to pstryka, a gdy przestaje pstrykać to kręci (nie tylko kółkiem). Lubi się ścigać sam ze sobą, ale zawsze przegrywa.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Prawy fotel Laskowskiego czeka na kibiców

Jeśli zawsze marzyłeś o przejażdżce samochodem rajdowym, chętnie angażujesz się w akcje charytatywne i wybierasz się na...

Maciej Manejkowski w nowej roli na torze i plany na przyszłość

Maciej Maney Manejkowski w tym roku odłożył kask na półkę i jak cały zespół Avalon zaangażował się...

Wystartował puchar Work Stuff Super S Cup

To już V edycja pucharu, w którym zawodnicy walczą o tytuł Mistrza Polski Super S Cup w...

KJS Rally Mazowsze 2022 – trwają zapisy

Trwają zapisy na Rally Mazowsze 2022, czyli Konkursową Jazdę Samochodem. Jest to jedna z nielicznych imprez tego...

Kanjo night Łódź

Kanjo Nights - Kanjo Night Łódź 2022
Kanjo nights to nie są zwykłe spoty. To nie spędowiska ogłaszane w Internecie, podczas których liczy się...

NAJPOCZYTNIEJSZE