wtorek, 4 października, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościNiefortunne przejęzyczenie podczas transmisji F1

Niefortunne przejęzyczenie podczas transmisji F1

Komentowanie na żywo i przekazywanie emocji towarzyszących F1 to naprawdę niełatwe zadanie, które wymaga pełnego skupienia, opanowania i błyskotliwości umysłu. Praca na pełnych obrotach potrafi być naprawdę męcząca, nie dając też możliwości na poprawę ewentualnych błędów. Nic dziwnego, że często dochodzi do zabawnych pomyłek oraz przejęzyczeń. Właśnie taka przydarzyła się drużynie Eleven Sports podczas relacji z Grand Prix Austrii i tłumaczeniu wywiadu Leclerca.

Cała sytuacja miała miejsce po zakończeniu emocjonującego starcia w Austrii, w momencie gdy czołówka wyścigu udzielała wywiadów. Dziennikarze Eleven Sports tłumaczyli właśnie słowa triumfatora tego starcia, Charlesa Leclerca. Przypomnijmy, Monakijczyk miał duże problemy z przepustnicą, która prawie pozbawiła go zwycięstwa. Kierowca Scuderii mówi o  pojedynku z Maxem i kłopotach, w trakcie walki z tym… „manipulatorem nożnym” (słowo zmieniliśmy celowo). Całość zabrzmiała dość zabawnie i… niefortunnie. Na szczęście nikt nie miał wątpliwości, że jest to tylko przejęzyczenie przy bezpośrednim tłumaczeniu słów.

Zobacz też: Oscar Piastri pod ostrzałem, Alpine żąda ogromnego odszkodowania!

Niestety, pod koniec roku pożegnamy się z transmisjami królowej motorsportu na antenie Eleven Sports. W przyszłym sezonie prawa do Formuły 1 przejmie serwis Viaplay, co już spotkało się z niezwykle chłodnym przyjęciem wśród kibiców. Dlaczego? Bo miesięczna subskrypcja Eleven Sports (w skład której wchodzą też transmisje kilku europejskich lig piłki nożnej, żużlu, liczne podsumowania, reportaże i dokumenty) kosztuje 15 złotych. Za subskrypcję szwedzkiego portalu przyjdzie nam zapłacić dwa, może i trzy razy więcej… Cóż, prędko zatęsknimy za głosem Michała Gąsiorowskiego i Filipa Kapicy. Panowie dali nam w ostatnim czasie wiele emocji. Zwłaszcza przy epickim… ” Max będzie nurkował!”.

Swoją subskrypcję na ten sezon Formuły 1 zakupicie na stronie internetowej Eleven Sports. Aby zobaczyć opisywany materiał, należy kliknąć w odnośnik „obejrzyj w YouTube”.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Maksymiuk na Maxa!: „Mają rozmach skurczybyki!”, czyli finał Drift Masters w Łodzi [Felieton]

Myślałem i głęboko w to wierzyłem, że w Polskim "skostniałym" i "zaściankowym" motorsporcie zorganizowanie imprezy na stadionie...

140 zgłoszeń na MP i CEZ Rallycross na Slovakiaring

Organizator podał prowizoryczną listę zgłoszeń na zawody Mistrzostw Polski i FIA CEZ Rallycross na Slovakiaring. Na starcie...

Puchar Toru Słomczyn – rywalizacja dla kierowców amatorów

W najbliższy weekend kierowcy z Warszawy i okolic będą mieli idealną okazję do rywalizacji na torze wyścigowym....

Best of Rajd Wisły 2022 – Kupchuck Records

Kolejna dawka ciekawych ujęć z trasy 67 Rajdu Wisły. Zapraszamy do produkcję filmową od Kupchuck Records.

Wierzbicki mistrzem Unitel Mazda MX-5 Cup 2022

Najmłodszy kierowca tegorocznej, drugiej edycji pucharu Unitel Mazda MX-5 Cup Poland już w piątek po południu, po...

NAJPOCZYTNIEJSZE