czwartek, 20 stycznia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNA TOPIE Hołowczyc i Kurzeja z Pucharem Europy!

[Nieoficjalnie] Hołowczyc i Kurzeja z Pucharem Europy!

Mamy to!!! Według wstępnych wyników, Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja wygrywają Baja Portalegre 500, a tym samym zdobywają Puchar Europy FIA w Rajdach Baja! Puchar Świata z kolei wędruje do duetu Yazeed Al-Rajhi i Michael Orr.

To była walka do końca! Ostatni, najdłuższy oes Baja Portalegre 500 za zawodnikami. Na tym odcinku najszybsi okazali się urzędujący Mistrzowie Portugalii, Tiago Reis i Valter Cardoso, którzy o 2:19 pokonali polski duet w składzie Krzysztof Hołowczyc i Łukasz Kurzeja, ale to nie wystarczyło, by odebrać Polakom zwycięstwo w rajdzie. Ostatecznie Hołowczyc i Kurzeja wygrali rajd z zapasem 1:14,6 nad Portugalczykami. Daleko w tyle za polską załogą pozostali Yazeed Al-Rajhi i Michael Orr, którzy według wstępnych wyników uplasowali się na 10 miejscu. Tym samym zwycięstwo w pierwszym sezonie Pucharu Europy FIA w Rajdach Baja należy do Krzysztofa Hołowczyca i Łukasza Kurzei! Z kolei Al-Rajhi pokonał Yasira Seaidana, co oznacza, że Puchar Świata FIA w Rajdach Baja należy do duetu Yazeed Al-Rajhi i Michael Orr.

Więcej informacji wkrótce…

 

AM

Anna Michalska
Twórca portalu crosscountrypolska.pl, fanatyczka rajdów cross-country, licencjonowany sędzia sportu samochodowego i motocyklowego, kocha góry i podróże.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Arctic Lapland Rally 2022 [Film]

Filmowe podsumowanie z 1 i 2 dnia zimowego rajdu Arctic Rally 2022 Dzień 2: https://www.youtube.com/watch?v=Orfg3x6K82M

Mikołaj Marczyk w gronie dziesięciu najlepszych kierowców rajdowych świata

Już wkrótce ukaże się pierwsze notowanie FIA Global Rally Ranking. To międzynarodowy ranking kierowców rajdowych. Według oficjalnych...

Najciekawsze moto-licytacje 30. finału WOŚP

30 stycznia 2022 odbędzie się jubileuszowy, trzydziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wolontariusze fundacji...

Prost odchodzi z Alpine. Co tam się dzieje?

Kilka dni temu z Alpine F1 odszedł Marcin Budkowski. Wczoraj o swoim odejściu z tego teamu poinformował...

DAKAR 2022: Historia jednego filmu

Na Dakarze często dzieją się dziwne, nietypowe rzeczy i taka też miała miejsce pod koniec tegorocznej edycji....

NAJPOCZYTNIEJSZE