Nowe szaty M-Sportu

8
M-Sport
fot. M-Sport

Oficjalnie, M-Sport wraca do bieli! Ekipa z Cumbrii odsłoniła dziś odświeżone malowanie hybrydowej Pumy Rally1 na sezon 2024.

Drużyna Malcolma Wilsona powraca do bieli. Po raz ostatni mleczne barwy dominowały na samochodach z Cumbrii w sezonie 2020 i 2021, kiedy brytyjski zespół wystawiał do walki Fordy Fiesty w specyfikacji WRC. Przejście na technologię hybrydową oraz przesiadka do Pumy Rally1 zaowocowała „odmalowaniem” konstrukcji na fioletowo, by w minionym roku zdecydować się na morskie odcienie. „Przełamaniem” będą ogromne emblematy Red Bulla.

Oficjalny debiut nowych szat zaplanowano na zbliżający się wielkimi krokami Monte-Carlo.


W sezonie 2023 barwy M-Sportu reprezentować będą Adrien Fourmaux i Gregoire Munster. Fourmaux powraca do hybrydowej Pumy po rocznej „degradacji”, w trakcie której Francuz zatriumfował w Rajdowych Mistrzostwach Wielkiej Brytanii. Munster, którego „mecenasem” jest Jourdan Serderidis, wywalczył swoje miejsce obiecującymi występami w Chile i Rajdzie Europy Centralnej. Zajął odpowiednio trzynastą i siódmą lokatę w klasyfikacji generalnej.

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.