OHV – powstaje symulator przetrwania w Polsce lat 90.

75
OHV
fot. Steam

Był już symulator kozy, symulator kota, symulator trawy, komara, czy… „menela”. Teraz czas na zupełnie nową, rodzimą produkcję. „OHV” będzie symulatorem… polskich realiów lat 90! Znajdziecie w nim kultową meblościankę, swetry w romby, bazary i rodzime, motoryzacyjne konstrukcje – Poloneza i Fiata 126p. Znajdzie się też miejsce na nutę nostalgii – w „OHV” zatankujecie za 2 złote!

„Polska, lata 90. 15 % bezrobocie. Disco-polo. Dziurawe drogi. Paliwo po 2 zł. I ty, prosty chłopak z prowincji którego jedynym majątkiem jest nienadający się do jazdy samochód”.

Takim opisem Przemysław Hadała, twórca „OHV”, reklamuje swoje dzieło w serwisie Steam. Hadała nie ukrywa, iż jest obecnie jedynym „deweloperem” owej produkcji, zaś symulator powstaje „po godzinach”. Dlatego twórca nie podał jeszcze oficjalnej daty premiery. „OVH” zaoferuje m.in. otwarty świat, możliwość interakcji, a także takie „smaczki” jak możliwość znalezienia pracy dorywczej i… modyfikacji swojego samochodu. Według udostępnionych materiałów będziemy mogli na przykład usunąć rdzę oraz pomalować swojego Poloneza.

Na razie nie wiemy, czy twórca zaimplementuje takie smaczki jak wyścigi „Maluchów” lub Polonezów. Mamy jednak nadzieję, iż katalog „gra wyścigowa” nie będzie tanim chwytem marketingowym. Życzymy sobie, aby poziom był niski, jednak… odpowiednio zachowany!

Wymagania sprzętowe:
System operacyjny: Windows 7
Procesor: 3.0 GHz Processor
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: DirectX compatible graphics
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 20 GB dostępnej przestrzeni

Chętnych zapraszamy do dodania symulatora „OHV” na listę życzeń na platformie Steam.

 

Więcej przepełnionych motorsportem materiałów znajdziecie naturalnie na rallyandrace.pl.

Przy okazji, zachęcamy do zakupu… najnowszego, 42. numeru magazynu Rally and Race. Znajdziecie w nim wszystkie, najciekawsze informacje ze świata motorsportu. Od rajdów, przez wyścigi torowe, górskie, F1, po cross country, drift, simracing, rallycross czy karting. W Wasze ręce oddajemy przeszło 150 stron, przesiąkniętych emocjami z czołowych aren!

Podobają Ci się nasze newsy? Zaobserwuj Rally And Race także na Google News.