środa, 17 sierpnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościOnboard duetu Wróblewski/Wróbel z Rajdu Żmudzi

Onboard duetu Wróblewski/Wróbel z Rajdu Żmudzi

Na oficjalnym kanale YouTube Kacpra Wróblewskiego opublikowano onboard z przejazdu po finałowym power stage’u Rajdu Żmudzi – czwartej eliminacji RSMP. Załoga Orlen Teamu wywalczyła na nim cenne punkty do sezonowej klasyfikacji.

Duet Wróblewski/Wróbel niezwykle chętnie dzieli się z kibicami filmami z wnętrza swojej Skody Fabii Rally2 evo. Dla wielu sympatyków jazdy na opis to istna skarbnica rajdowej wiedzy i okazja do podziwiania w akcji ulubionych zawodników z rodzimego czempionatu. Podopieczni Orlen Teamu udostępnili właśnie w sieci kolejny onboard. Tym razem jest to przejazd na finałowym power stage’u Rajdu Żmudzi. Kacper wraz z Jakubem zdobyli tam trzecią lokatę i dopisali cenne, dodatkowe punkty do klasyfikacji generalnej sezonu 2022.

fot. Kacper Wróblewski Rally Driver – oficjalny profil Facebook

Wracamy na asfalt

Zakończyliśmy właśnie szutrowy tryptyk sezonu 2022. Stawka Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski na stałe przeniesie się na asfalt. Pierwszą okazją do walki na przyczepnej nawierzchni będzie 31. Rajd Rzeszowski, zaplanowany na pierwszy weekend sierpnia. Duet Orlen Teamu zdecydowanie preferuje walkę w takich warunkach, możemy więc spodziewać się naprawdę zażartej batalii o mistrzostwo. Jak dotąd niekwestionowanym liderem cyklu jest Szwed, Tom Kristensson. Podopieczny Kowax 2B Rally zgromadził 123 punkty. Grzegorz Grzyb traci już 32 oczka, Wróblewski zachowuje wirtualne podium mając 9 punktów mniej. Należy jednak zauważyć, że Kacper i Jakub mają za sobą jeden start mniej od oponentów.

Jeśli nadal czujecie głód szutrowych emocji z wnętrza Skody Fabii Rally2 evo ekipy Orlen Team, poniżej znajdziecie klip podsumowujący występ tej załogi na 41. Rajdzie Podlaskim. Zachęcamy was również do śledzenia poczynań Kacpra w jego mediach społecznościowych.

Jakub Socha
Z motoryzacją związany od dziecka. Ponoć zanim zaczął płynnie mówić, już rozpoznawał wszystkie marki samochodów podczas spacerów w wózku. Fan simracingu. Trenuje, aby przenieść umiejętności z symulatora na prawdziwe tory oraz odcinki specjalne. Najlepiej odnajduje się w roli komentatora, z czym chce związać swoją dziennikarską przyszłość.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Kartingowy evergreen. Czyli „ile trzeba mieć, żeby ryzykować w razie się straci”?

Łowca Patentów
Gadanie Kontrolne - Kartingowy Wtorek Formuła 1. Wielkie marzenie każdego młodego kartingowca. To „królowa motosportu” jest od wielu...

Udany weekend na podium dla Karola Kręta w Oschersleben

Kolejny udany weekend Karola Kręta w serii Porsche Sports Cup Deutschland. Młody zawodnik Akademii ORLEN Team stanął...

51 Rajd Barum z polakami

Rajdowe Mistrzostwa Europy w ostatni weekend sierpnia wkroczą na Czeskie odcinki specjalne za sprawą Rajdu Barum. Przed...

Rajdowe Kryterium Ustronia filmowe podsumowanie

Zapraszamy na filmowe podsumowanie rajdowego wydarzenia na domowych ulicach Kajto czyli 6 Rajdowy Ustroń - Kryterium Ustronia...

CBet Rally Rokiškis 2022 – nagranie z feralnego wypadku

CBet Rally Rokiškis 2022 BMW dzwon
CBet Rally Rokiškis 2022 to nie jest impreza którą śledzi każdy fan rajdów w Polsce, ale zdjęcia...

NAJPOCZYTNIEJSZE