środa, 8 grudnia, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościPaweł Melon w BMW M2 przed polską publicznością

Paweł Melon w BMW M2 przed polską publicznością

Kolejną miłą niespodzianką na finałowe zawody Mistrzostw Polski Rallycross będzie udział Pawła Melona w jego nowym BMW M2. Nowe auto już w pierwszym sezonie umożliwiło zdobycie tytuły Mistrza w CEZ. Start na Autodromie Słomczyn będzie sportową prezentacją przed polską publicznością oraz walką o tytuł Mistrza Polski.

Paweł Melon z założenia nie startował w pełnym cyklu MPRC skupiając się na cyklu CEZ. Ale dzięki połączonym kilku rundom Mistrzostw Polski oraz CEZ okazało się, że zdobyte punkty umożliwiają także walkę o tytuł w Polsce. Plan na najbliższy weekend to do tytułu CEZ dołączyć także tytuł w SN2000+ w Mistrzostwach Polski.  Tak jak wspominaliśmy Paweł  wystartuje w nowym BMW M2. Na początku roku wystartował w Słomczynie na otwarcie sezonu MP i CEZ, ale za kierownicą poprzedniego auta. Nowy projekt ruszył z lekkim opóźnieniem więc polska publiczności dopiero teraz będzie mogła zobaczyć nowe M2 z bliska. Warto przypomnieć, że jest to w całości polski projekt przygotowany i obsługiwany przez Automax Motorsport.

Paweł Melon wystartuje w klasie SuperNational i w klasie pojemnościowej Super National 2000+. Będzie bezpośrednio rywalizował między innymi z Łukaszem Zollem i Halk’iem czyli Tomaszem Łyszkowiczem.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Fiat Panda 1 by M-Sport – 300KM

Fiat Panda 1 generacji przygotowany przez M-SPORT. Panda posiada silnik 1.6-litre Ford EcoBoost o mocy 300 KM...

Niespodzianka Rajdu Barbórka – Michał Ratajczyk

Przejazdy załogi Michał Ratajczyk i Jędrzej Szcześniak to zaskoczenie i nie mała sensacja bardzo dobrej formy podczas...

Moto-Mikołaj Rzeszów 2021 – video

Moto Mikołaj Rzeszów 2021
Moto-Mikołaj organizowany przez Automobilklub Rzeszowski odbył się w tym roku 5 grudnia. Impreza odbyła się w formie...

Andrea Adamo kończy współpracę z Hyundai Motorsport

Andrea Adamo
Andrea Adamo ze skutkiem natychmiastowym przestaje pełnić funkcję szefa sportowego Hyundaia. Poinformował o tym oficjalnie Hyundai Motorsport....

Toyota Yaris GR Sport, czyli wersja poprawiona już w Europie

Toyota zaprezentowała nowego Yarisa GR Sport. Nowe auto wzbogaca linię modelową GR Sport w Europie, ale niestety...

NAJPOCZYTNIEJSZE