środa, 22 marca, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościPierwsza prezentacja. Haas zaprezentował barwy na sezon 2023 F1

Pierwsza prezentacja. Haas zaprezentował barwy na sezon 2023 F1

Amerykański zespół Haas jako pierwszy ze stawki Formuły 1 zaprezentował barwy ekipy na tegoroczny sezon Grand Prix. Po nawiązaniu współpracy z nowym sponsorem tytularnym – firmą MoneyGram – dominującym kolorem modelu VF-23 będzie czarny.

W tegorocznej rywalizacji barwy zespołu MoneyGram Haas F1 Team będą reprezentować Kevin Magnussen i Nico Hülkenberg, który zastąpi Micka Schumachera. Kolejną zmianą w amerykańskim zespole jest pozyskanie sponsora tytularnego – MoneyGram – firmie zajmującą się płatnościami online oraz innymi usługami finansowymi na całym świecie.

Ze względu na nowego sponsora samochód Haas zyskał również nowe malowanie, w którym dominuje kolor czarny, biały i czerwony. Komentując cyfrową premierę założyciel zespołu Gene Haas powiedział: „Byłem bardzo zadowolony, mogąc powitać MoneyGram jako partnera tytularnego na sezon 2023 i dalej. Wkraczamy w nowy sezon, napędzeni dobrymi występami zespołu w zeszłym roku i wracamy do zdobywania punktów. Celem na sezon 2023 jest oczywiście robienie tego bardziej konsekwentnie, a z Kevinem Magnussenem i Nico Hülkenbergiem z pewnością wierzę, że mamy doświadczoną parę kierowców, która jest w stanie zdobyć te punkty w niedzielę”.

Zadowolony z wirtualnej prezentacji jest szef amerykańskiej ekipy Günther Steiner, który podkreśla, że ważne będzie, aby jak najlepiej przygotować nowy samochód do pierwszego wyjazdu na tor: „Oczywiście podzielam entuzjazm wszystkich związany z prezentacją barw, zwłaszcza, że jest to punkt kontrolny w przedsezonowym kalendarzu, co oznacza, że jesteśmy o kolejny krok bliżej zrobienia tego, co naprawdę chcemy robić – czyli ścigania się” – powiedział Włoch. „Podoba mi się kolorystyka, jest to niewątpliwie bardziej wyrafinowany i zmodernizowany wygląd, który pasuje, gdy wkraczamy w nową erę wraz z MoneyGram jako naszym partnerem tytularnym”.

„To ekscytująca pora roku dla Formuły 1 i wspaniale, że jako pierwsi wychodzimy za bramę, aby zaprezentować nasze barwy, ale nasza uwaga jest skupiona na wprowadzeniu VF-23 na tor i przygotowaniach do nadchodzącego sezonu. Naprawdę mamy na czym budować [osiągi] po zeszłorocznych występach”.

„Cała organizacja ciężko pracowała, aby osiągnąć ten punkt i oczywiście w Kevinie i Nico mamy dwóch sprawdzonych i utalentowanych kierowców do zdobywania punktów za kierownicą. Nie mogę się doczekać, aby zacząć”.

Dariusz Szymczak
Sensei na macie i senpai w środowisku Formuły 1. Nikt mnie nie przekona, że czerwony nie jest najszybszym kolorem na świecie. Zawodowo zagłębiony w meandrach social mediów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Frydrych odzyskuje pozycję Mistrza Polski 2022, ale tytuły rozdano 3 miesiące temu

Dzisiaj Trybunał Polskiego Związku Motorowego uchylił dyskwalifikację techniczną Jarosława Frydrycha z 6 rundy MPRC 2022. Ta decyzja...

Kalle Rovanpera dołącza do stawki Drift Masters!

Kalle
Włodarze Drift Masters odkrywają kolejne karty. Do stawki sezonu 2023 dołącza Kalle Rovanpera, Rajdowy Mistrz Świata 2022....

Bolid Schumachera z V10 na sprzedaż. Legendarne Ferrari F1-2000 trafi pod młotek

Bolid Schumachera F1-2000 trafi na aukcję
Bolid Schumachera po raz kolejny trafi na aukcję. Po sukcesie ostatniej licytacji, kolejny bolid wielokrotnego mistrza świata...

Greensmith nie zamierza spoczywać na laurach

Greensmith
Gus Greensmith powrócił na łono WRC w iście królewskim stylu. Po rozwiązaniu kontraktu z M-Sportem Brytyjczyk "spadł''...

Subaru Impreza 22B STi jako restomod. Niezwykły projekt

Subaru Impreza 22B STi jako restomod
Subaru Impreza 22B STi to jeden z najbardziej pożądanych modeli na rynku wtórnym. Jednak dostępność tych samochodów...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here