niedziela, 29 stycznia, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaRajdyPierwszy na świecie... Offroad'owy AlkoRajd w Bytomiu

Pierwszy na świecie… Offroad’owy AlkoRajd w Bytomiu

AlkoRajd? Tak, to wydarzy się naprawdę! W niedzielę, 22.01.2023 w Bytomiu odbędzie się pierwszy na świecie… AlkoRajd, łączący zalety motoryzacji i konsumpcji trunków wyskokowych. Ale bez obaw, ta druga przyjemność wiąże się z odłożeniem kluczyków!

Bez cienia wątpliwości, mamy kandydata na najciekawszą, motoryzacyjną imprezę tego sezonu. Oficjalnie, już 22.01.2023 w Bytomiu odbędzie się globalna premiera nowego, rajdowego formatu o kuszącej nazwie… AlkoRajd. Wiernie cytując zapowiedź włodarzy, będzie to tzw. „rajd na pieczątki”, skierowany głównie do fanów offroadu, 4×4, czy cross country. Zawodnicy muszą pokonać wskazaną trasę i zdobyć odpowiednie „pieczątki”. Na szczęście nie będą to niskiej jakości wstążki a… napoje wyskokowe! Cóż za motywacja!

Układ jest prosty. Załoga, która zdoła zerwać wspomnianą „pieczątkę” może zabrać ją ze sobą. Oznacza to, że najlepsza ekipa wzbogaci się o kilka flaszek różnego „woltarzu” oraz pojemności. Organizator imprezy zapewnia jednak, iż po zakończeniu sportowej batalii, a przede wszystkim, bezpiecznym zaparkowaniu maszyn, zapewni odpowiednie warunki do… wspólnej konsumpcji przy ognisku. Ba, powstanie z tego nawet profesjonalna fotorelacja!

fot. Przejażdżki offroad Ruda Śląska – oficjalny profil Facebook

Inwestycja, która może się zwrócić…

Jesteśmy pewni, że niewielu z Was dotarło do niniejszego akapitu, i dawno temu weszliście w podany poniżej link, by sprawdzić warunki uczestnictwa. Niestety, tak prestiżowy oraz renomowany rajd posiada pewne ograniczenia. Jednym z nich jest liczba uczestników. Na razie AlkoRajd przewidziany jest dla wąskiego grona 12 szczęśliwców. Wpisowe (o ile to w ogóle interesująca kwestia) wynosi 250,00 złotych. Trzeba więc spieszyć się z zapisami!

Zachęcamy do odwiedzenia facebookowego wydarzenia, gdzie znajdziecie komplet danych. Co do kwestii regulaminu startu, doskonale tłumaczy go wideo dodane przez organizatora.

UWAGA: W tekście zawartych jest kilka humorystycznych zwrotów, jednak cała redakcja Rally and Race sprzeciwia się łączeniu alkoholu z prowadzeniem auta. Prowadź odpowiedzialnie, a jeśli już piłeś, zostaw kluczyki i… wróć do ogniska!

Carlo Abarth
31 marca 1949 roku założyłem przedsiębiorstwo motoryzacyjne sygnowane własnym nazwiskiem. Stworzyłem dziesiątki świetnych, pełnych duszy samochodów... A dzisiaj piszę dla Rally and Race. Nie tylko o maszynach z emblematem skorpiona na masce.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

WOŚP MotoOrkiestra Zgierz 2023 – foto

Motoorkiestra WOŚP Zgierz 2023 drift
MotoOrkiestra Zgierz wróciła na pętlę autobusową Staffa/Parzęczewska! W dniu 29 stycznia 2023 Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra...

Marko wyczuwa niepokój w Mercedesie

Doradca Red Bulla Helmut Marko twierdzi, że odejście Jamesa Vowlesa z Mercedesa i objęcie przez niego stanowiska...

Kamery w kaskach u wszystkich kierowców w sezonie 2023 Formuły 1

Formuła 1 podpisała umowę na dostarczanie technologii kamer w kaskach kierowców z Racing Force Group. Przez cały...

Wielkie powroty do F1! Jak wygląda ranking TOP 10 i czy znalazło się miejsce dla Kubicy?

Robert Kubica
Na kanale F1 pojawił się film o kierowcach, którzy wracali do tego sportu z przysłowiowej „emerytury”. W...

Kalendarz 2023 – VTEC Cup Poland

VTEC Cup Poland
VTEC Cup Poland możecie zobaczyć u nas zarówno w papierowym wydaniu Rally and Race jak i regularnie...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here