Pijany kierowca wjechał w motocyklistów i próbował uciec

pijany kierowca

Wydaje się to niemożliwe, ale jednak takie sytuacje mają miejsce również w 2024 roku. Przy dużej świadomości społecznej, ogromnych karach, kamerach każdym kroku… Pijany kierowca po uderzeniu w innego człowieka… Próbuje uciec.

Pijany kierowca Seata Leona wjechał w motocyklistów i próbował uciec. Na szczęście poszkodowanym od razu zajęli się koledzy, a kilku innych członków motocyklowej ekipy ruszyła za sprawcą. Jazdę zakończył poza drogą i został oddany w ręce policji.

Zobacz również: Konfiskata samochodów. Pierwszy pijany kierowca stracił auto

Miejcie oczy szeroko otwarte i jeśli widzicie wsiadającego za kierownicę po alkoholu, reagujcie! Za publikację nagrania dziękujemy profilowi niebieski_ja

Link do nagrania:
pijany kierowca

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata motoryzacji, motorsportu i tuningu obserwuj serwis RALLY and RACE w Wiadomościach Google.

Przypominamy, że aktualnie prawo iż samochód zostanie odholowany, jeśli prowadzący go właściciel ma minimum 1,5 promila alkoholu lub dopuścił się spowodowania wypadku mając 1,0 promila alkoholu. W przypadku recydywy, również przewidywana jest utrata pojazdu. W każdym przypadku finalnie to sąd decyduje o tym, co stanie się z autem.