środa, 22 września, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościPiotr Kozłowski wygrywa Drift Open w klasie Masters!

Piotr Kozłowski wygrywa Drift Open w klasie Masters!

Za nami wspaniała runda Drift Open w Kielcach. Zawodnicy rywalizowali na leśnym odcinku toru w Miedzianej Górze. Były duże różnice wzniesień, a o całej trasie możemy śmiało powiedzieć, że była to runda górska. W najwyższej klasie rozgrywkowej zwyciężył Piotr Kozłowski..

Popularny „Piter” o pierwsze miejsce mierzył się z Bartoszem Stolarskim, który zawody zakończył na drugim miejscu. Trzeci był Maciej Jarkiewicz, a Top 4. dopełnił Jakub Król.

W klasie PRO pierwsze miejsce zdobył Adrian Pacholczyk. Drugi był Paweł Kubiak, trzecie miejsce wywalczył Paweł Jurecki, natomiast czwartą pozycję zajął Radek Gatkowski.

W klasie Pro AM zwyciężył Szymon Kurasik. Drugie miejsce zajął debiutujący Dawid Markiewicz, a trzecie miejsce wywalczył Tomasz Krzyżanowski.

Zapraszamy na wywiad ze zwycięzcą klasy Masters – Piotrem Kozłowskim, tuż po ceremonii wręczenia nagród. Rozmawia Driftingowy Nerd.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Lista zgłoszeń – 5 runda Driftingowe Mistrzostwa Polski w Słomczynie

Publikujemy listę zgłoszeń do 5 rundy DMP czyli Driftingowych Mistrzostw Polski, które odbędą się 25 i 26...

Wspieramy amatorskie ściganie!

Startujesz? Organizujesz? A może kibicujesz uczestnikom jakiejś amatorskiej imprezy? Daj nam znać! Chcemy wspierać amatorskie ściganie, dawać...

Porsche stawia na ekologię i biopaliwo

Porsche stawia na ekologię i ochronę środowiska. Przy współpracy z Siemensem powstaje fabryka produkująca eFuel - czystą...

Driftingowe Mistrzostwa Polski + CEZ ponownie w Słomczynie

Driftingowe Mistrzostwa Polski powracają na Autodrom Słomczyn. Kibice i zawodnicy musieli czekać dłużej niż planowali bo odwołano...

3 runda Interia DRIVE CUP – Tor Kielce

Najciekawsze przejazdy i sytuacje podczas 3 rundy Interia Drive Cup na Torze Kielce

NAJPOCZYTNIEJSZE