Poczuliśmy moc Hiluxa T1 – polska premiera w rajdach terenowych

Przy okazji tegorocznego Baja Drawsko ma miejsce ciekawa premiera. Za sprawą Włodzimierza Grajka na polskich odcinkach pojawiła się Toyota Hilux T1 w najmocniejszej grupie Ultimate. To pierwsze takie auto w Polsce i jego pierwszy start. Mieliśmy okazję poczuć na własnej skórze co potrafi to monstrum.

Jako pierwsza redakcja mieliśmy dostęp do tego niesamowitego samochodu. Bierze on teraz udział w Columna Medica Baja Drawsko Pomorskie 2024. Podczas czwartkowych testów poznaliśmy ten samochód z bliska.

Jak opadną emocje zaprezentujemy Wam tego niesamowitego Hiluxa, który w tej specyfikacji podbijał pustynie Dakaru. To konstrukcja zbudowana bez kompromisu tylko do wygrywania. Taka jest klasa Ultimate. To są WuRCe bezdroży. We wprawnych rękach Włodzimierza Grajka na poligonie w Drawsku Hilux pokonywał sprawniej nierówności niż czołg Abrams, który ćwiczył niedaleko. To zupełnie inny poziom doznań, który trzeba poczuć. I nam się to udało. Można od razu zrozumieć co czują zawodnicy cross country i dlaczego do tego bez końca wracają.