Polska firma nagrodzona na międzynarodowych targach

266
Fot. Ecumaster

Małopolska firma Ecumaster otrzymała nagrodę Featured Product Award podczas międzynarodowych targów Performance Racing Industry Show w Indianapolis.

Tegoroczna impreza skupia ponad tysiąc wystawców z całego świata z branży wyścigowej, a także największe marki i organizatorów. Gościem specjalnym był zwycięzca wyścigu Indianapolis 500 Tony Kanaan.

Ecumaster otrzymało nagrodę za swój nowy produkt – bezprzewodowy panel sterowania na kierownicy.

„To wyróżnienie jest dowodem zaangażowania naszego zespołu w rozwój technologii i dostarczanie najwyższej klasy rozwiązań do wyścigów” – czytamy w oświadczeniu Ecumaster.

Wireless Steering Wheel Panel to bezprzewodowa wersja istniejącego już produktu, który pozwala na dostosowanie elementów sterujących do indywidualnych preferencji. Do dyspozycji zawodnika jest osiem przycisków oraz cztery przełączniki obrotowe. Producent zapewnia, że zastosowana transmisja radiowa jest odporna na wszelkie zakłócenia w samochodzie.

Ecumaster jest partnerem technologicznym oraz byłym sponsorem tytularnym Wyścigowych Mistrzostw Polski WORK STUFF Super S Cup. Firma wspiera też wielu zawodników – w tym zespół rajdowy Rally and Race Team – oraz wydarzenia, jak firmowany przez nich Ecumaster Rally w Mirsku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata motorsportu obserwuj serwis RALLY and RACE w Wiadomościach Google.