Powrót po punkty

Po krótkiej przerwie między rundami Wyścigów Górskich, już w najbliższy weekend zmagania przenoszą się nad polskie morze. Tym razem zawodnicy GSMP spotkają się na trasie Sopot-Gdynia.

Już od 11 lipca przy Centrum Handlowym Riviera w Gdyni odbędzie się Badanie Kontrolne przed sobotnimi i niedzielnymi startami najszybszych polskich góralami, a już 12 i 13 lipca rozegrane zostaną 7 i 8 runda GSMP przy ulicy Malczewskiego w Sopocie.

Wśród 49 zawodników, którzy zgłosili się do startu widnieje zawodnik Automobilklubu Rzeszowskiego Roman Baran, który startować będzie swoim Renault Clio w klasie E1-2000 wraz z 5 innymi zawodnikami.

Roman Baran: Chwila odpoczynku pomiędzy startami była bardzo potrzebna. Mieliśmy czas aby po ostatnich zawodach w Limanowej wyciągnąć „serce” z mojego Renault i poprawić w nim to co nie działało tak jak powinno od początku sezonu. Miejmy nadzieję, że wszystko w silniku będzie chodziło tak jak założyliśmy i będę mógł powalczyć o kolejne punkty. Klasa w której startuje OPEN-2000 jest licznie obsadzona. Prócz mnie startuje jeszcze pięciu Zawodników w naprawdę mocnych samochodach. Trzy Hondy Civic oraz dwa Fiaty Seicento Proto. Jestem w Sopocie od czwartku i liczę na ładną pogodę w weekend. Zapraszam wszystkich w sobotę od godziny 10.30 oraz w niedzielę od 9.30 na ulicę Malczewskiego. Dla tych co nie będą mogli się zjawić by dopingować na żywo zapraszam przed komputery do śledzenia mojej strony na facebooku https://www.facebook.com/RomanBaranRacing . Chciałbym bardzo podziękować moim partnerom za wsparcie: Szik, Handlopex, Bendix, LRacing, Carrera, B3Studio, wyscigigorskie.pl, Gazeta Codzienna Nowiny, a także najlepszej firmie obsługującej zawodników GSMP, czyli Team Promotion Marketing i PR Sportowy. Do zobaczenia w najbliższy weekend w Limanowej.