Prawie osiem godzin transmisji z Tor Modlin Rally Show 2021 w Motowizji

W sobotę 27 listopada na kibiców rajdowych w Polsce czeka nie lada atrakcja – druga edycja Tor Modlin Rally Show. Impreza organizowana między innymi przez Leszka Kuzaja podobnie jak rok temu będzie szeroko transmitowana na żywo na antenie Motowizji oraz na stronie internetowej i profilu na Facebooku stacji.

Tegoroczny Tor Modlin Rally Show składa się przede wszystkim z ośmiu odcinków specjalnych o łącznej długości prawie 40 kilometrów. Załogi rywalizować będą nie tylko na terenie Toru Modlin, ale także zabytkowej Twierdzy Modlin. Organizatorzy, z Leszkiem Kuzajem na czele od dłuższego czasu intensywnie pracują nad tym by przygotowane trasy były nie tylko unikatowe, ale i wyjątkowe dla zawodników oraz kibiców.

Jedną z nowości jest Stage Show – zamiast na czas, załogi rywalizować będą o uznanie panelu jurorów. Wieczorem, o 19:00 rozpocznie się finałowy punkt programu – Kryterium Toru Modlin.

Widzowie Motowizji będą mogli zobaczyć transmisje z sześciu odcinków Tor Modlin Rally Show, Stage Show oraz Kryterium Toru Modlin. Dodatkowo stacja przygotowała drobną niespodziankę dla kibiców, którzy pojawią się w Modlinie – po więcej informacji zapraszamy na media społecznościowe kanału. Bilety na Tor Modlin Rally Show można zakupić na stronie internetowej obiektu: www.tormodlin.pl.

Sobota, 27 listopada 2021 – na żywo w Motowizji

godz. 9:20 – OS2 Twierdza Modlin 1

godz. 10:10 – OS3 Tor Modlin 1

godz. 10:30 – OS4 Twierdza Modlin 2

godz. 12:30 – OS6 Tor Modlin 2

godz. 14:40 – OS8 Tor Modlin równoległy B

godz. 16:30 – Stage Show

godz. 19:00 – Kryterium Toru Modlin