sobota, 3 czerwca, 2023
Strona głównaAktualnościPrawy fotel Laskowskiego czeka na kibiców

Prawy fotel Laskowskiego czeka na kibiców

Jeśli zawsze marzyłeś o przejażdżce samochodem rajdowym, chętnie angażujesz się w akcje charytatywne i wybierasz się na najbliższy, 3. Marten Rajd Strzeliński, to Hubert Laskowski ma dla Ciebie motorsportową propozycję nie do odrzucenia!

Hubert Laskowski w fantastyczny sposób wypłynął już na szerokie, rajdowe wody starego kontynentu. Szesnastolatek w zeszłym sezonie zdobył aż cztery tytuły wicemistrzowskie w czempionatach Litwy i Łotwy, a w tym roku, po przesiadce do Forda Fiesty Rally 3, pewnie kroczy po mistrzowską koronę w słonecznej, asfaltowej Chorwacji. Tym razem podopieczny ekipy Marten Sport zaprezentuje się przed własną publicznością w ramach 3. Marten Rajdu Strzelińskiego, zaliczanego do pucharu MSP Rally Trophy. Hubert zjawi się tam w szczytnym celu, a my, przynajmniej na chwilę, możemy wejść w buty… pilota i zespołowego partnera!

Laskowski aż dwukrotnie wypuści swoją Fiestę na rajdowy spacer, zabierając na pokład kibiców, którzy okażą się najhojniejsi podczas charytatywnych licytacji. Areną tej przygody będzie odcinek Gąsiniec, na który będzie można wskoczyć o godzinie 9:30 (licytacja) oraz o 12:00 (licytacja). Oferty składać można do 3.06, do godziny 20:00. Jeśli nie uda się Wam załapać na „prawy” Huberta, w grę wchodzi jeszcze jazda z innym kierowcą Marten Sport, Filipem Pindlem (licytacja). Kto z Was powalczy w licytacji, aby zapiąć pasy w aucie Rally3?

Motorsport w szczytnym celu

Ekipa Marten Sport przeznaczy środki z licytacji na wsparcie Dorotki Nowak. Dziewczynka cierpi na najbardziej złożony typ rozszczepu kręgosłupa (przepuklinę oponowo-rdzeniową). Dorotka porusza się na wózku, cierpi na skoliozę, pęcherz neurogenny, przodopochylenie miednicy, stopy końsko-szpotawe, zwichnięte biodra, przykurcze w nóżkach i zakotwiczenie rdzenia kręgowego. Fundusze niezbędne są na dalsze turnusy, leczenie oraz rehabilitację. Komplet informacji na temat akcji znajdziecie na specjalnie założonej grupie na Facebooku.

Zeszłorocznym triumfatorem w Strzelinie był duet Tomasz Jurkun/ Markek Kozdroń. Jeszcze nieoficjalnie, ale możemy się pochwalić, że na tegorocznych oesach zobaczycie też załogę… Rally and Race! Na Dolny Śląsk zawita nasz redaktor naczelny, Krzysztof Czechak, który za sterami swojej Imprezy powalczy o dobry rezultat oraz utrzymanie miejsca na podium w cyklu MSP Rally Trophy. Wypatrujcie czarnego monstrum opatrzonego logo naszej redakcji!

Prawdziwych kibiców jazdy na opis nie trzeba przekonywać do akcji Huberta Laskowskiego. Zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji, na obecną chwilę udało się zebrać blisko 2000 zł! Na co możecie liczyć podczas takiej „przejażdżki”? Przedsmak emocji w materiale poniżej…

Jakub Socha
Z motoryzacją związany od dziecka. Ponoć zanim zaczął płynnie mówić, już rozpoznawał wszystkie marki samochodów podczas spacerów w wózku. Fan simracingu. Trenuje, aby przenieść umiejętności z symulatora na prawdziwe tory oraz odcinki specjalne. Najlepiej odnajduje się w roli komentatora, z czym chce związać swoją dziennikarską przyszłość.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Skradzione Mitsubishi Evo! Liczymy na #wykopefekt [Warszawa]

Skradzione Evo IX Warszawa
Kradzieże nikogo w Polsce nie dziwią, jednak kradzież Mitsubishi Evo, to nie jest już coś tak oczywistego....

Deklasacja Verstappena w kwalifikacjach do GP Hiszpanii. Dramat Leclerca i Pereza

GP Hiszpanii_kwalifikacje
Max Verstappen nie pozostawił złudzeń, który kierowca jest najszybszy podczas weekendu o Grand Prix Hiszpanii. Holender zdobył...

Grzegorz Grzyb i Adam Binięda wygrywają 42. Rajd Podlaski – RSMP 2023

Grzegorz Grzyb i Adam Binięda wygrywają 42. Rajd Podlaski! Załoga Skody Fabia Rally2 Evo spokojnie dowiozła do...

WRC2 Day 2 Highlights I Rally Italia Sardegna 2023

Rajd Sardynii 2023
WRC2 Day 2 Highlights I Rally Italia Sardegna 2023 to najlepsze ujęcia z piątkowych odcinków Rajdu Sardynii...

Sebastien Ogier dostał karę 1000 euro. Zadecydowała sekunda

Sebastien Ogier dostał karę 1000 euro podczas Rajdu Sardynii
Sebastien Ogier złamał regulamin Rajdu Sardynii w punkcie dotyczącym tankownia. Kierowca został ukarany reprymendą i zawieszoną grzywną...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here