środa, 28 września, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościPrzed nami 3 runda Pucharu Toru Słomczyn

Przed nami 3 runda Pucharu Toru Słomczyn

Zbliżamy się do półmetku Pucharu Toru Słomczyn. 26 marca na torze koło Warszawy odbędzie się 3 runda tego cyklu. Będzie to ostatnia runda przed wiosenną i letnią przerwą. Uczestnicy cyklu powrócą na tor dopiero w październiku.

Początek sezonu był bardzo intensywny. Kolejne eliminacje odbywały się w dwu tygodniowych odstępach. A po trzeciej rundzie czeka nas całkiem długa przerwa. Jest to spowodowane zaplanowanymi wydarzeniami na Autodromie Słomczyn. Więc najbliższa sobota będzie ostatnią szansą do udziału w PTS przez najbliższe miesiące.

Zobacz także: Kalendarz Pucharu Toru Słomczyn 2022

3 runda odbędzie się 26 marca. Zapisy dla chętnych już trwają przez portal wynikowy. Puchar Toru Słomczyn kierowany jest do kierowców amatorów, którzy chcą sprawdzić się w rywalizacji na czas. Rywalizacja odbywa się na zasadach SuperOesu, czyli jedna długa próba z punktu A do B przejeżdżana 5 razy przez wszystkich uczestników z pomiarem czasu. Do wyniku końcowego liczą się wszystkie czasy uzyskane podczas 5 przejazdów. Cała próba wytyczona jest na równej asfaltowej nawierzchni.

Chętni mogą jeszcze wysyłać zgłoszenia do środy do godz. 24:00. Spóźnialscy mają jeszcze szansę dopisać się w dniu wydarzenia, ale wtedy pojadą na końcu stawki.

 

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

19 Rajd Włocławski – Choceń 2022 – KJS – zapowiedź

19 Rajd Włocławski - Choceń 2022, będący III Rundą MOB w KJS odbędzie się w niedzielę, 16 października. Zachęcamy do udziału i kierujemy na organizatora - Automobilklub Włocławski.
19 Rajd Włocławski - Choceń 2022, będący III Rundą MOB w KJS odbędzie się w niedzielę, 16...

Best of 6 runda MP Rallycross [wideo]

Najciekawsze sytuacje na Autodromie Słomczyn podczas minionej 6 rundy Mistrzostw Polski Rallycross i Pucharu Polski Autocross. Weekend...

Kajetanowicz po testach przed WRC Rajdem Nowej Zelandii [wideo]

Kajetan Kajetanowicz ma już za sobą szutrowe testy przed WRC Nowej Zelandii. Polska załoga zapoznała się już...

Toyota GT Series Polska – trzecia runda na torze w Kielcach

Dobiega końca drugi sezon Toyota GT Series Polska. W tym roku do zawodów zapisało się ponad 110...

Piotr Więcek przed szansą na tytuł Mistrza Europy w driftingu

W najbliższą sobotę oczy wszystkich kibiców driftingu zwrócone będą na łódzką Moto Arenę, gdzie odbędzie się ostatnia...

NAJPOCZYTNIEJSZE