piątek, 9 grudnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościRadek Ćwięczek: Fajna trasa w Gorlicach

Radek Ćwięczek: Fajna trasa w Gorlicach

Nowa, szybka i bardzo wymagająca trasa, z Magury Małastowskiej do Gładyszowa w Powiecie Gorlickim, była w miniony weekend areną zmagań najszybszych kierowców rywalizujących w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Trzykilometrowy podjazd zakończył sezon wyścigów górskich. Dwa drugie miejsca zdobyte w klasie N-2000 to wyniki jakie uzyskał w Magurze Radosław Ćwięczek.

Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(1) Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(2 Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(3) Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(4)

Radek Ćwięczek: Zawody i trasa w Gorlicach bardzo mi się podobały. Takie urozmaicenie nową trasą w kalendarzu cyklu to dobry ruch ze strony PZM-otu. Organizator stanął na wysokości zadania i mieliśmy sprawne i bardzo dobre zawody! Muszę powiedzieć, że z materiałów opublikowanych przed zawodami, trasa nie wyglądała tak fajnie, jak na żywo. Mokra trasa w sobotę nieco nam utrudniła zadani i miałem dwa mocne momenty na śliskim, ale wyszedłem z nich.

 Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(2

Sezon minął bardzo szybko, teraz czeka nas dłuższa przerwa, którą chcę maksymalnie wykorzystać, tak żeby przyszły rok był sportowym i organizacyjnym sukcesem. W tym roku, nie wszystko poszło po mojej myśli. Mieliśmy problemy techniczne, przez które pogubiłem trochę punktów, ale taki właśnie jest motorsport i takie sytuacje się zdarzają.

 Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(4)

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy razem ze mną tworzą mój zespół – Nati, Robert, Stanlej Racing oraz Ola to osoby które mi bardzo pomogły w tym roku. Szczególne podziękowania kieruję w stronę FXSalt oraz CATKOP, dzięki którym miałem możliwości startów. Teraz pracuję nad kolejnym sezonem, mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży i zaliczymy ciekawy program startów – trzymajcie kciuki!

Radoslaw Cwieczek (Magura 2014)(3)

Starty zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2014 wspiera partner strategiczny FXSalt oraz CATKOP. Patronami medialnymi są portal TopRally.pl, gazeta Auto-Moto Biznes oraz Radio Eska Tarnów.

 

Informacja prasowa: Robert Duszyk

robert@toprally.pl

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

5 pomysłów na świąteczne prezenty dla fana Formuły 1 od Top Racing Shop

świąteczne prezenty
Boże Narodzenie zbliża się już wielkimi krokami... To najwyższy czas, by w końcu zakupić świąteczne prezenty. Pytanie,...

Zima! Bądźcie rozsądni [wideo] Nightride

Nightride streeto e36
Zima! Na weekend przewidywane są opady śniegu, co może zachęcić Was do wieczornych przejażdżek. Bądźcie rozsądni, pamiętajcie...

Goodyear FIA European Truck Racing Championship w Polsce – rozmowa z Markiem Nawareckim

Runda serii Goodyear FIA European Truck Racing Championship po raz pierwszy w historii odbędzie się w Polsce....

Na nic WRC, jeśli Barbórka rozdaje karty

Takie Barbórki pamiętamy. Wspaniałe maszyny klasy WRC i wielkie nazwiska. A Barbórka i ulica Karowa i wywróciły...

Superbarbórka SuperOES 2022 – 10.12.2022

Toyota GR Yaris Tor Kielce SuperOES
Superbarbórka SuperOES 2022 - 10 grudnia na Torze Kielce odbędzie się tradycyjna, kielecka Superbarbórka. Istnieje możliwość zapisania...

NAJPOCZYTNIEJSZE