czwartek, 20 stycznia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościRadek Ćwięczek - W Memoriale nowym autem i w nowych barwach

Radek Ćwięczek – W Memoriale nowym autem i w nowych barwach

Radosław Ćwięczek, II v-ce Mistrz Polski w klasie N-2000 w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski 2015, po ośmiu latach przerwy powraca na trasy Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Na prawym fotelu w rolę umysłowego ponownie wcieli się jego brat Rafał. Udział w Memoriale to doskonały moment aby zaprezentować kibicom nową broń – Hondę Civic Type-R jaką Radek będzie rywalizował w zbliżającym się sezonie wyścigów górskich oraz zupełnie nowe barwy oklejenia.

 Radoslaw Cwieczek - GSMP Korczyna 2015

Radek Ćwięczek: Jestem bardzo zadowolony z faktu, że jedziemy Memoriał! Ostatni raz byłem tu jako zawodnik w 2008 roku. Bardzo zależało mi na tym aby wystartować w tej nowej, rozszerzonej formule Memoriału, zwłaszcza że drogi po których będziemy się ścigać podczas sobotniego oesu „Brzegi” budowała firma CATKOP, która jest moim głównym partnerem!

Honda to wciąż nowy dla mnie samochód i pomimo, że jesteśmy po testach, to cały czas ją poznaję i tak też będzie w Wieliczce. Chcę przede wszystkim pojechać bezbłędnie i czerpać z jazdy dużo frajdy! W tym roku po raz kolejny będę się koncentrował na startach w GSMP w klasie N-2000, gdzie wspierać mnie będą firmy CATKOP oraz FINISH-A. To dla mnie wielka sprawa, że sezon zaczynamy już z początkiem kwietnia.

Mam nadzieję, że świetni wieliccy kibice „z gór”, ale i nie tylko, będą nas wszystkich mocno dopingować i że wszyscy zobaczą wspaniale show, na które już teraz wszystkich zapraszam!

 Radoslaw Cwieczek - Honda Civic barwy na 2016

Rafał Ćwięczek: Bardzo się cieszę z możliwości udziału w tegorocznej 10 już edycji jubileuszowego Memoriału dwóch wspaniałych polskich kierowców. W tym roku pojawimy się nowym autem, Hondą Civic Type-R i wierzę, że będziemy się dobrze bawić. Oboje czekamy na oesy, w szczególności na wieczorne w samym centrum Wieliczki, to bardzo widowiskowe próby. O auto jak zawsze dbać będzie niezawodny Stanlej Racing, który odpowiednio przebudował i przygotował dla nas ten samochód.

Zapraszam kibiców w ten weekend i życzę dużo emocji.

Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2016 są CATKOP, Finish-A oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP Kraków, radio Eska oraz gazeta Auto Moto Biznes.

 Radoslaw Cwieczek - GSMP Limanowa 2015

Informacja prasowa: Robert Duszyk

 

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Arctic Lapland Rally 2022 [Film]

Filmowe podsumowanie z 1 i 2 dnia zimowego rajdu Arctic Rally 2022 Dzień 2: https://www.youtube.com/watch?v=Orfg3x6K82M

Mikołaj Marczyk w gronie dziesięciu najlepszych kierowców rajdowych świata

Już wkrótce ukaże się pierwsze notowanie FIA Global Rally Ranking. To międzynarodowy ranking kierowców rajdowych. Według oficjalnych...

Najciekawsze moto-licytacje 30. finału WOŚP

30 stycznia 2022 odbędzie się jubileuszowy, trzydziesty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku wolontariusze fundacji...

Prost odchodzi z Alpine. Co tam się dzieje?

Kilka dni temu z Alpine F1 odszedł Marcin Budkowski. Wczoraj o swoim odejściu z tego teamu poinformował...

DAKAR 2022: Historia jednego filmu

Na Dakarze często dzieją się dziwne, nietypowe rzeczy i taka też miała miejsce pod koniec tegorocznej edycji....

NAJPOCZYTNIEJSZE