Radosław Ćwięczek – Memoriał na dobry początek

363

Platinum Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, który odbędzie się w najbliższy weekend w Wieliczce kończy przerwę zimową Radosława Ćwięczka. Rywalizacja na ponad 32 kilometrach trasy będzie znakomitą okazją do przetarcia silnika w Hondzie Civic, którą w zeszłym sezonie Radek zdobył tytuł vice Mistrza Polski w klasie N-2000 w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

 Radoslaw Cwieczek - Memorial 2016(1)

Radek Ćwięczek: Już nie mogę się doczekać startu w Memoriale! W tym roku ten krótki rajd rozpoczyna moje przygotowania do tegorocznego sezonu w górach, zupełnie odwrotnie jak w roku ubiegłym, kiedy to był zwieńczeniem przygotowań. Teraz czekam na kłową skrzynie biegów. Jak tylko dotrze to ją montujemy i testujemy aby zdążyć przed Załużem. Początkowo w Wieliczce miałem pojechać samochodem czteronapędowym, jednak wraz z zespołem podjęliśmy decyzję, że lepiej będzie doinwestować Hondę i zrobić mały krok do przodu.

Radoslaw Cwieczek - Memorial 2016(2)

Co do samego startu to jedziemy przede wszystkim dla upamiętnienia dwóch polskich ikon motorsportu! Dzięki moim partnerom będziemy mogli się pokazać i spędzić wyjątkowy weekend, za co im bardzo dziękuję! Start jest treningowy i tak go traktuję, co jednocześnie nie wyklucza szybkiej jazdy. Będę się mocno starał, żeby moja jazda była efektywna i efektowna. Zapraszam wszystkich w ten weekend do Wieliczki, warto tam być!

 Radoslaw Cwieczek - Memorial 2016(3)

Zapraszam na moją stronę Facebook/Radek Ćwięczek Sport, z której zawsze będziecie na bieżąco z informacjami o moich startach.

Partnerami zespołu Ćwięczek Sport w sezonie 2017 są CATKOP, Finish-A, Motologic oraz Słodko Słone Catering. Patroni medialni: portal TopRally.pl, telewizja TVP Kraków, radio Eska oraz gazeta AutoMoto Biznes.

 Radoslaw Cwieczek - Memorial 2016(4)

Informacja prasowa: Robert Duszyk

robert@toprally.pl

inf.pras.