środa, 22 września, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościRajd Belgii: organizatorzy chcą odwołać 4. odcinek, Fourmaux i Greensmith już nie...

Rajd Belgii: organizatorzy chcą odwołać 4. odcinek, Fourmaux i Greensmith już nie jadą!

Wypadek Adrian Fourmaux Rajd Belgii 2021 / fot. E-WRC

W Belgii sporo się dzieje! Na profilu facebookowym Ypres Rally, czyli Rajdu Belgii, pojawiła się prośba do kibiców o stosowanie się do poleceń obsługi rajdu, w innym wypadku odcinek zostanie odwołany. Z kolei na OS 3 Adrian Fourmaux rozbił swoją Fieste – na szczęście załoga jest cała.

Spore zamieszanie na 4. odcinku specjalnym kończącym pierwszą pętle Rajdu Belgii. Na profilu facebookowym rajdu pojawiło się nietypowe ostrzeżenie.

„Prosimy o słuchanie instrukcji bezpieczeństwa wydawanych przez obsługę rajdu. W innym wypadku będziemy musieli odwołać odcinek specjalny” – poinformował organizatora Ypres Rally 2021.

Zabrzmiało groźnie, ale wszystko wskazuje na to, że kibice nie stosują się do zaleceń osób zabezpieczających odcinek. Kibice z kolei komentują, że na odcinkach jest policja, która już na poprzednim oesie wyprowadzała ich z sekcji, mimo że mieli wykupione bilety. Jednym słowem szykuje się spore zamieszanie.

Gus Greensmith Rajd Belgii 2021 OS4 / FOT. rallylovers.be

Dwie Fiesty poza trasą!

Zle wiadomości dla M-Sportu. Najpierw na 3. odcinku specjalnym, przy dużej prędkości z trasy wyleciał Adrian Fourmaux, którego samochód rolował – na szczęście załoga jest cała i zdrowa.

Na następnym oesie Zonnebeke w rowie utknął na dobre Gus Greensmith. Jak poinformował zespół to już definitywny koniec jazdy na dziś, ale zespół na pewno powroci do ścigania w sobotę, czego już nie można powiedzieć o Francuzie, którego auto zostało mocno rozbite. Sporo wskazuje, że dla Fourmaux’a to już koniec Rajdu Belgii.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Lista zgłoszeń – 5 runda Driftingowe Mistrzostwa Polski w Słomczynie

Publikujemy listę zgłoszeń do 5 rundy DMP czyli Driftingowych Mistrzostw Polski, które odbędą się 25 i 26...

Wspieramy amatorskie ściganie!

Startujesz? Organizujesz? A może kibicujesz uczestnikom jakiejś amatorskiej imprezy? Daj nam znać! Chcemy wspierać amatorskie ściganie, dawać...

Porsche stawia na ekologię i biopaliwo

Porsche stawia na ekologię i ochronę środowiska. Przy współpracy z Siemensem powstaje fabryka produkująca eFuel - czystą...

Driftingowe Mistrzostwa Polski + CEZ ponownie w Słomczynie

Driftingowe Mistrzostwa Polski powracają na Autodrom Słomczyn. Kibice i zawodnicy musieli czekać dłużej niż planowali bo odwołano...

3 runda Interia DRIVE CUP – Tor Kielce

Najciekawsze przejazdy i sytuacje podczas 3 rundy Interia Drive Cup na Torze Kielce

NAJPOCZYTNIEJSZE