wtorek, 29 listopada, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościRajd Rzeszowski kolejną odsłoną sezonu

Rajd Rzeszowski kolejną odsłoną sezonu

Po wakacyjnej przerwie wracamy do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Czwarta runda rozegrana zostanie na odcinkach specjalnych Podkarpacia. Wśród 71 załóg, jakie znalazły się na liście zgłoszeń do 24. Rajdu Rzeszowskiego są także Jacek Jurecki i Michał Trela. Ich Citroen C2 R2 wzmocni stawkę samochodów 2WD. Zwycięzców rajdu poznamy po 126 kilometrach rywalizacji, a wszystko zakończy Power Stage wytyczony ulicami miasta. Już jutro odcinek testowy, oficjalna ceremonia startu i pierwszy, ponad 50 km etap rajdu.

Jacek Jurecki: „Rusza tak długo wyczekiwany Rajd Rzeszowski, a przed nami zanim jeszcze rozpoczną się sportowe emocje, było dzisiejsze zapoznanie z trasą. Rzeszów zawsze był dla nas szczęśliwy. Sięgaliśmy tutaj po zwycięstwa w klasie i wywoziliśmy stąd dobre wyniki. Oby w tym roku było tak samo. Niedawno mieliśmy solidne testy, więc mogę spokojnie powiedzieć, że czuje się w końcu dobrze przygotowany. Charakterystyka tras zawsze mi tutaj bardzo pasowała, więc liczę na dobre tempo i frajdę z jazdy.

O dobry wynik nie będzie łatwo, ale damy z siebie wszystko. Jesteśmy mocno zmotywowani i mamy do dyspozycji świetnie przygotowanego prze Evo-Tech Citroena C2. Będziemy walczyć, żeby pierwszą połowę sezonu zamknąć metą i kolejnymi punktami. Bądźcie z nami i do zobaczenia.

Podczas czwartej rundy RSMP wspierać nas będą: Blachdom Plus, Wokar-Bis, ASC Bielsko-Biała, Hoja oraz Pokrycia Dachowe Pniok Sylwester.”

Michał Trela: „Czeka na nas naprawdę wymagający rajd, ale ja zawsze chętnie wracam i dobrze się tu czuje. W pierwszej części sezonu mamy już nieukończony rajd, więc cel na ten weekend to przede wszystkim meta. Oczywiście liczę też na szybką jazdę, która da nam dobry wynik.

Jesteśmy po testach i Jacek jest wjeżdżony w samochód, a to z pewnością zaprocentuje na odcinkach. Zobaczymy jeszcze jaką niespodziankę sprawi nam pogoda, ale mam nadzieję, że wszystko w ten weekend ułoży się dla nas pozytywnie. To czego potrzebujemy to mocny doping kibiców. Do zobaczenia na odcinkach Rajdu Rzeszowskiego.”

inf. pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Renault Clio Rally3 jest już gotowe! Oficjalna premiera w styczniu 2023

Renault Clio Rally3
Renault Clio Rally3 zakończyło właśnie fazę rozwojową. Francuska marka potwierdziła oficjalnie doniesienia. Premierę samochodu zaplanowano na styczeń....

Rajd Sardynii uratowany. Zostanie w kalendarzu WRC do 2025 roku

Rajd Sardynii 2022
Rajd Sardynii pozostanie w kalendarzu WRC do 2025 roku. Organizatorzy porozumieli się z promotorem w kwestii przedłużenia...

Ross Brawn czy Frederic Vasseur? Kto wzniesie Ferrari na szczyt?

Ross Brawn w Ferrari
Ross Brawn czy Frederic Vassseur? Karuzela nazwisk na nowego szefa Ferrari właśnie ruszyła. Mattia Binotto nadal trwa...

7 Rajd Wikinga 2022 Action & Show by RRV

7 Rajd Wikinga w oku kamery od RościszówRallyVideo.

Elektroniczne lusterka trafią w końcu do F1?

F1 to największe pole doświadczalne w całym, motorsportowym świecie. Nic więc dziwnego, że prawie codziennie pojawiają się...

NAJPOCZYTNIEJSZE