Rajd Sylwestrowy powrócił.

Czas rozpocząć rajdowy sezon jeszcze w sylwestrowych nastrojach. 10 stycznia zapraszamy na inaugurację rajdowego 2015 roku podczas Rajdu Sylwestrowego. Automobilklub Rzemieślnik ponownie organizuje swoją kultową imprezę na terenie Warszawy. Trasa jest kompaktowa, a liczba dojazdówek została ograniczona do minimum. Próby wytyczone zostały w doborowych miejscach gdzie ścigali się najlepsi kierowcy podczas Rajdu Barbórka.

 

Rajd Sylwestrowy rozpocznie się na torze RallyDrive.pl. Tutaj jeszcze kilka tygodni temu zawodnicy z RSMP walczyli w eliminacji do Kryterium Asów na ulicy Karowej. Teraz będzie można samemu sprawdzić się na tym odcinku. Później uczestnicy Rajdu Sylwestrowego przeniosą się na tor testowy FSO na Żeraniu. To miejsce również jest bardzo dobrze znane miłośnikom rajdów. Tutaj będą pozostałe próby w pętli, aby nie nabijać kilometrów po Warszawie. Wytyczona trasa to nowa konfiguracja toru testowego wykorzystująca w pełni jego najlepsze fragmenty. W przerwie będzie okazja do szybkiego przeglądu aut oraz na skorzystanie z cateringu. Oficjalnie zakończenie Rajdu Sylwestrowego odbędzie się na torze kartingowym F1 Karting również na Żeraniu.

ban2015sylw

Jeśli aura dopisze to impreza powinna się odbyć w zimowych warunkach. Na to wszyscy liczymy bo wytęskniliśmy się za zimowymi rajdami. Ale jeśli śniegu nie będzie to trasa została tak dobrana, aby również podczas mokrych lub suchych warunków dawała wielką frajdę z jazdy.

 

Udział w Rajdzie Sylwestrowym może wziąć każdy kierowca. Wystarczy auto z aktualnym badaniem kontrolnym oraz z OC i NNW. Dwa kaski, dla kierowcy i pilota. To wszystkie wymagania, auta mogą być seryjne, liczy się dobra zabawa. Zapisy przyjmowane są przez formularz online na stronie Automobilklubu Rzemieślnik. Termin zgłoszeń mija 7 stycznia, tak więc jest jeszcze czas do nadsyłania zgłoszeń.

Poje?d?awka | Otwarty  Dzie? S?omczyn

strona organizatora:

– www.ak-rzemieslnik.pl

 

dołącz do wydarzenia na FB:

– www.facebook.com/events/742504932501649/

Poje?d?awka | Otwarty  Dzie? S?omczyn

Inf.pras.