wtorek, 4 października, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościRajdowy Ustroń z Kajetanowiczem już w najbliższy weekend!

Rajdowy Ustroń z Kajetanowiczem już w najbliższy weekend!

Miłośnicy motoryzacji czekali na to cały rok, już w najbliższy weekend kolejna edycja Rajdowego Ustronia, na której jak zwykle pojawi się trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy, Kajetan Kajetanowicz! Impreza, która co roku przyciąga tłumy rajdowych kibiców oraz ich rodziny, odbędzie się w dniach 12–13 sierpnia. Siłą Rajdowego Ustronia są ludzie oraz moc atrakcji, które zarażają motorsportowym bakcylem coraz większe grono ludzi!

Rajdowy Ustroń to punkt obowiązkowy nadchodzącego długiego weekendu dla każdego, kto kocha motoryzację i chce spędzić ciekawie wolny czas. To także niepowtarzalna okazja, by spotkać się z Kajetanem Kajetanowiczem, tegorocznym zwycięzcą Rajdu Safari oraz wiceliderem Rajdowych Mistrzostw Świata w kategorii WRC 2! Kajto oraz partnerzy zespołu LOTOS Rally Team jak zwykle będą edukować na temat bezpiecznej jazdy, oraz opowiadać o pięknie rajdów samochodowych.

Wyjątkową atrakcją tegorocznej edycji będzie pojawienie się grupy pasjonatów Fiatów 126p – 126Hooligans – która zaprezentuje kilka egzemplarzy tego legendarnego samochodu. W nim swoją karierę ponad dwie dekady temu zaczynał właśnie Kajetan Kajetanowicz. A jeśli ktoś jest pasjonatem nieco nowszej motoryzacji, ma niepowtarzalną okazję zobaczyć szybkie i niezwykle nowoczesne samochody z BMW M-Town od Grupy Sikora oraz tak zwane supercary, z którymi pojawi się SJS Driving Experience. Będzie można poznać także tajniki montażowni opon Pirelli lub spróbować swoich sił w profesjonalnym symulatorze wyścigowym od Triton Racing! Dla najmłodszych, a może i tych trochę starszych, modelmania, czyli rajdy WRC w trochę mniejszej skali. Prócz tego oczywiście gry, zabawy i animacje dla dzieci, a także fotobudka, bo warto zabrać ze sobą kilka wspomnień z takiej imprezy!

Do Ustronia zjadą się także inne znane załogi rajdowe, startujące w 4. Rajdowym Kryterium Ustronia o Puchar Kajetana Kajetanowicza. W piątkowy wieczór kibice będą mogli podziwiać prezentację załóg oraz prolog. W sobotę rozpocznie się walka o zwycięstwo na krótkim, choć zawsze wymagającym ustrońskim odcinku specjalnym.

– Rajdowy Ustroń to dla mnie osobiście prawdziwe święto. Uwielbiam, kiedy moje rodzinne miasto na dwa dni jest rajdową bazą nie tylko dla mnie i mojego zespołu, ale też dla każdego rajdowego kibica. Zapraszam Was tutaj, bo wiecie, że z nami nie da się nudzić. Będą szybkie samochody, atrakcje dla małych i dużych, a przede wszystkim świetna atmosfera. Widzimy się w Ustroniu – powiedział Kajetan Kajetanowicz.

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Maksymiuk na Maxa!: „Mają rozmach skurczybyki!”, czyli finał Drift Masters w Łodzi [Felieton]

Myślałem i głęboko w to wierzyłem, że w Polskim "skostniałym" i "zaściankowym" motorsporcie zorganizowanie imprezy na stadionie...

140 zgłoszeń na MP i CEZ Rallycross na Slovakiaring

Organizator podał prowizoryczną listę zgłoszeń na zawody Mistrzostw Polski i FIA CEZ Rallycross na Slovakiaring. Na starcie...

Puchar Toru Słomczyn – rywalizacja dla kierowców amatorów

W najbliższy weekend kierowcy z Warszawy i okolic będą mieli idealną okazję do rywalizacji na torze wyścigowym....

Best of Rajd Wisły 2022 – Kupchuck Records

Kolejna dawka ciekawych ujęć z trasy 67 Rajdu Wisły. Zapraszamy do produkcję filmową od Kupchuck Records.

Wierzbicki mistrzem Unitel Mazda MX-5 Cup 2022

Najmłodszy kierowca tegorocznej, drugiej edycji pucharu Unitel Mazda MX-5 Cup Poland już w piątek po południu, po...

NAJPOCZYTNIEJSZE