poniedziałek, 28 listopada, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościRajdy terenowe wracają do stolicy, czyli weekend pod znakiem sportowych emocji

Rajdy terenowe wracają do stolicy, czyli weekend pod znakiem sportowych emocji

36 Rajd Polskie Safari zbliża się wielkimi krokami. Swój udział w nim potwierdziła czołówka walcząca w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych. Na zawodników i kibiców czekają dwa dni emocjonujących zmagań na terenowych bezdrożach. Zawodnicy RMF 4RACING Team zapowiadają walkę o najwyższe lokaty.

Obóz rajdowy RMF4RT

Po 7 latach do stolicy wraca rajd o randze Mistrzostw Polski, organizatorzy liczą więc na spore zainteresowanie ze strony kibiców. Do Warszawy zawita śmietanka polskich rajdowców, emocje są więc gwarantowane. Apetyty na czołowe lokaty ostrzą sobie zawodnicy RMF 4RACING Team, którzy w rajdzie wystawią dwie ekipy: Pierwsza, ścigająca się w grupie TH, to duet tworzony przez Aleksandra „FAZIEGO” Szandrowskiego, wraz ze swym pilotem Rafałem Płuciennikiem. Z kolei do walki w grupie OPEN stanie Krzysztof Biegun i Aleksandra Kujawa.

 Samochód RMF4RT na trasie rajdu

Duet Szandrowski/Płuciennik ma nadzieje na kolejne punkty w generalnej klasyfikacji:

Polskie Safari to dla naszej załogi ostatnia szansa na dobre zakończenie sezonu 2015. Po wygranej Baja Drawsko w grupie TH mieliśmy z Fazim duże apetyty na ten rok i końcowy sukces RMF 4RACING Team. Przygody na Baja Carpathia i Baja Czarne w brutalny sposób sprawiły, że od najbliższego rajdu musimy bardzo mocno atakować, żeby skończyć sezon na podium. A taki mamy cel.- zdradza Rafał Płuciennik, szef zespołu rajdowego RMF 4RACING Team.

Samochód RMF4RT na trasie rajdu (3)

Sportowe zmagania rozpoczną się w najbliższy piątek, pod Centrum Olimpijskim w Warszawie. Zawodnicy pojawią się na rampie startowej o godzinie 17:30. W sobotę rajdowa kolumna przeniesie się do Rembertowa, gdzie odbędzie się już właściwe ściganie.

Polskie Safari to rajd z wieloletnią tradycją, co dodaje dodatkowy smaczek tej sportowej imprezie:

Niezwykle mnie cieszy, że Rajd Polskie Safari wraca po kilkuletniej przerwie na trasy podwarszawskich poligonów. Należę do osób sentymentalnych, więc udział w najstarszym rajdzie terenowym w Polsce wywołuje wiele emocji – komentuje Aleksandra Kujawa, pilot RMF 4RACING Team.

Samochód RMF4RT na trasie rajdu (2)

Na kibiców zgromadzonych na Polskim Safari, oprócz sportowych emocji czeka też wiele atrakcji. Już teraz zapraszamy wszystkich motoryzacyjnych pasjonatów do miasteczka rajdowego RMF 4RACING Team zlokalizowanego przy trasie rajdu. Zespół na tę okoliczność przygotował wiele niespodzianek dla kibiców, zarówno dla tych małych, jak i dużych.

 ibjjehab

 

Więcej informacji o zespole na www.rmf4rt.pl oraz www.facebook.com/RMF4rt.

 inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

7 Rajd Wikinga 2022 [wideo]

Zapraszamy na pierwsze materiały filmowe z tras 7 Rajdu Wikinga 2022. https://www.youtube.com/watch?v=DnpTRdkEwZc

Wypadek Papaj/Gadowski na Rajdzie Wikinga

Oko kamery uchwyciło od początku co stało się na odcinku Dobrocin 1 gdzie załoga Papaj/Gadowski wylądowała Hondą Civic...

7. Rajd Wikinga – mix wideo z miejskiego prologu

Oficjalnie, 7. Rajd Wikinga wystartował! Zanim załogi wyjadą na trasę finałowej eliminacji cyklu MSP Rally Trophy, w...

Time Attack Trophy – Nowe rekordy, nowi Mistrzowie – relacja

time attack trophy tor toruń
Time Attack Trophy - trzeci sezon popularnej serii odbywającej się w toruńskim MotoParku, dobiegł końca. Niewykluczone, że...

Rajd Europy Centralnej – kiedy i gdzie? Znamy szczegóły

Rajd Europy Centralnej
Rajd Europy Centralnej to wspólny projekt niemieckiej, czeskiej i austriackiej federacji. Zawody pojawią się w przyszłorocznym kalendarzu...

NAJPOCZYTNIEJSZE