sobota, 30 września, 2023
Strona głównaAktualnościRALLY and RACE o BMW-Challenge

RALLY and RACE o BMW-Challenge

Najnowszy nr RALLY and RACE dostępny w sprzedaży, zarówno w kioskach jak i online poprzez naszą stronę www.rallyandrace.pl.
Wiecie, że możecie w nim przeczytać relacje z cyklu AB CUP i BMW-Challenge, organizowanego przez Automobilklub Bydgoski?

_MG_9789a
„W lipcu kierowcy spragnieni adrenaliny i rywalizacji przyjechali do Koszalina, gdzie na terenie Motoparku w piątkowe popołudnie odbył się bezpłatny 2 – godzinny trening. Trzydziestu kierowców wykorzystało tą możliwość jako rozgrzewkę przed sobotnimi zawodami, które zostały zorganizowane kolejnego dnia – 13 lipca – w Zegrzu Pomorskim. W czwartej rundzie wystartowało prawie 70 samochodów.

_MG_0073a
Rywalizacja odbywała się tutaj na 6.5 km niezwykle wymagającym odcinku specjalnym, który tego dnia był bardzo chwalony wśród uczestników: „Jeszcze nigdy nie jeździłem po tak genialnym odcinku, niesamowite wrażenia! Potężnie szybkie, ślepe zakręty w lesie dostarczały nieskończonych pokładów adrenaliny!” – komentuje Łukasz Przeszłowski (BMW e30 318is).

_MG_1326a

Na zawodach działo się sporo, już od pierwszego OS’u kierowcy potrącali opony i zwiedzali plener, niejeden miał również problemy techniczne z samochodem. Jak mówi jeden z nich, Lech Kaczmarek (BMW e30 318is), podczas tej rundy nie udało się wykonać wszystkich 6 przejazdów: „Niestety wymagająca trasa sprawiła, że wiele osób miało problemy z dotarciem do mety…”

Więcej znajdziecie w 7 nr RALLY and RACE:

rallyandrace

 

 

 

Poprzedni artykułPo Rajdzie Andrzejkowym!
Następny artykułKorki u Hołka!

NOWOŚCI

Rajd Chile 2023. Wyniki po pierwszej pętli

Załogi rywalizujące w Rajdzie Chile pokonały już trzy odcinki specjalne, z których składała się pierwsza pętla zmagań....

Bracia Lempertowie z jednakową ilością punktów przed finałem 318is Cup PL

Marcin Lempert odniósł swoje szóste zwycięstwo w sezonie 2023 318is Cup PL, które pozwoliło mu zrównać się...

Drabent odnosi kluczowe zwycięstwo w walce o tytuł WORK STUFF Super S Cup

Jerzy Drabent odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu finałowej rundy WORK STUFF Super S Cup na Torze Poznań....

Zielonka wygrywa piątkowe WSMP

Jacek Zielonka zamienił pole position na zwycięstwo w przedostatniej rundzie sezonu 2023 Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na...

Emocje od pierwszych metrów, trwa rywalizacja w Rajdzie Chile

Załogi rywalizujące w Rajdzie Chile pokonały już trzy odcinki specjalne, z których składała się pierwsza pętla zmagań....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here