RALLY and RACE o BMW-Challenge

Najnowszy nr RALLY and RACE dostępny w sprzedaży, zarówno w kioskach jak i online poprzez naszą stronę www.rallyandrace.pl.
Wiecie, że możecie w nim przeczytać relacje z cyklu AB CUP i BMW-Challenge, organizowanego przez Automobilklub Bydgoski?

_MG_9789a
„W lipcu kierowcy spragnieni adrenaliny i rywalizacji przyjechali do Koszalina, gdzie na terenie Motoparku w piątkowe popołudnie odbył się bezpłatny 2 – godzinny trening. Trzydziestu kierowców wykorzystało tą możliwość jako rozgrzewkę przed sobotnimi zawodami, które zostały zorganizowane kolejnego dnia – 13 lipca – w Zegrzu Pomorskim. W czwartej rundzie wystartowało prawie 70 samochodów.

_MG_0073a
Rywalizacja odbywała się tutaj na 6.5 km niezwykle wymagającym odcinku specjalnym, który tego dnia był bardzo chwalony wśród uczestników: „Jeszcze nigdy nie jeździłem po tak genialnym odcinku, niesamowite wrażenia! Potężnie szybkie, ślepe zakręty w lesie dostarczały nieskończonych pokładów adrenaliny!” – komentuje Łukasz Przeszłowski (BMW e30 318is).

_MG_1326a

Na zawodach działo się sporo, już od pierwszego OS’u kierowcy potrącali opony i zwiedzali plener, niejeden miał również problemy techniczne z samochodem. Jak mówi jeden z nich, Lech Kaczmarek (BMW e30 318is), podczas tej rundy nie udało się wykonać wszystkich 6 przejazdów: „Niestety wymagająca trasa sprawiła, że wiele osób miało problemy z dotarciem do mety…”

Więcej znajdziecie w 7 nr RALLY and RACE:

rallyandrace