Rallycross Cup wspiera zawodników

Promotor cyklu podjął decyzję o bezpłatnym udostępnieniu na I i II rundę Rallycross Cup 30 i 31 maja w Słomczynie dwóch pojazdów dla dwóch wybranych zawodników posiadających licencję wyścigową. Będą to Fiat Cinquecento oraz Fiat Seicento. Zainteresowani proszeni są o przesłanie kandydatury drogą elektroniczną z telefonem zwrotnym do siebie. W treści emaila należy podać swoje dotychczasowych osiągnięć sportowych i dalsze plany startów.

cc_sc

Jest to szansa dla kierowców posiadających już licencje B,C i wyposażenie bezpieczeństwa w postaci kombinezonu i kasku, aby mogli przy minimalnym nakładzie finansowym spróbować udziału w rywalizacji podczas Rallycross Cup. Jest to pilotażowy program, dotychczas żadna dyscyplina nie przygotowała takiej oferty dla szerokiego grona kierowców (nie licząc aut VIP w wyścigach).

 

Podstawowe zasady startu w aucie od Rallycross Cup:
– zawodnik nie płaci za wynajem pojazdu
– zawodnik ponosi koszty wpisowego
– zawodnik musi mieć kombinezon oraz kask
– auto musi być oddane w stanie jakim zostało otrzymane
– koszty naprawy ponosi osoba startująca
– dopuszcza się umieszczanie reklam na aucie
– reklama Rallycross Cup i partnerów cyklu jest obowiązkowa
– jazdy testowe organizowane są przez zawodnika

szczegółowe zasady ustalane będą indywidualnie.

 

Auta mają zarezerwowane miejsce przy namiocie Automax Motorsport gdzie mechanicy zespołu będą doradzać i w miarę możliwości pomagać przy aucie. Zgłoszenia od kierowców do programu przyjmowane będą do końca poniedziałku (18.05).

scc_rcc

Szczegóły na stronie cyklu:

www.rallycrosscup.pl

inf.pras.