środa, 17 sierpnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościRallySprint Niepodległości - 11 listopada w Słomczynie

RallySprint Niepodległości – 11 listopada w Słomczynie

Święto Niepodległości to bardzo dobra okazja, aby spotkać się w ulubionym gronie znajomych podczas sportowej rywalizacji na torze. Dla młodych miłośników motoryzacji będzie to doskonała okazja do zobaczenia sportowych aut w konfrontacji na szutrowych trasach. Automobilklub Rzemieślnik zaprasza we wtorek 11 listopada do udziału w RallySprincie Niepodległości o puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec. Impreza połączona jest z oficjalnymi obchodami Święta Niepodległości w mieście.

rs_11_11c

Na uczestników czeka tor Słomczyn oraz specjalna i efektowna super próba o mieszanej nawierzchni. Beton, a w większości pełny szuter to ulubiona nawierzchnia miłośników rajdów. Efektowne przejazdy gwarantowane. Udział w imprezie może wziąć każdy posiadacz czterech kółek. Warunkiem jest ubezpieczony pojazd oraz kask.  Obecność pilota nie jest obowiązkowa, może startować sam kierowca.

rs_11_11b

Każda próba przejeżdżana jest trzykrotnie w dowolnej wybranej przez uczestników kolejności. Warunkiem jest ukończenie trasy w wyznaczonym przez organizatora czasie. Próby wytyczone są w naturalnym terenie i nie zapętlają się. Jedzie się z punktu A do B. Próby zlokalizowane są na zamkniętym dla ruchu terenie dzięki czemu można wystartować autami które posiadają jedynie książeczkę sportową.

rs_11_11

Planowane są także dodatkowe atrakcje dla uczestników i kibiców, wydanych zostanie 200 porcji grochówki oraz kiełbaski z grilla, aby uprzyjemnić czas spędzony w Słomczynie.

plakat_A2_RallySprint2014

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku przez formularz online na stronie Automobilklubu Rzemieślnik. Nie zwlekaj, wykorzystaj dodatkowy wolny dzień na udział w sportowych zawodach. Zapraszamy.

 

regulamin dostępny na stronie: www.ak-rzemieslnik.pl

Inf.pras.

 

 

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Kartingowy evergreen. Czyli „ile trzeba mieć, żeby ryzykować w razie się straci”?

Łowca Patentów
Gadanie Kontrolne - Kartingowy Wtorek Formuła 1. Wielkie marzenie każdego młodego kartingowca. To „królowa motosportu” jest od wielu...

Udany weekend na podium dla Karola Kręta w Oschersleben

Kolejny udany weekend Karola Kręta w serii Porsche Sports Cup Deutschland. Młody zawodnik Akademii ORLEN Team stanął...

51 Rajd Barum z polakami

Rajdowe Mistrzostwa Europy w ostatni weekend sierpnia wkroczą na Czeskie odcinki specjalne za sprawą Rajdu Barum. Przed...

Rajdowe Kryterium Ustronia filmowe podsumowanie

Zapraszamy na filmowe podsumowanie rajdowego wydarzenia na domowych ulicach Kajto czyli 6 Rajdowy Ustroń - Kryterium Ustronia...

CBet Rally Rokiškis 2022 – nagranie z feralnego wypadku

CBet Rally Rokiškis 2022 BMW dzwon
CBet Rally Rokiškis 2022 to nie jest impreza którą śledzi każdy fan rajdów w Polsce, ale zdjęcia...

NAJPOCZYTNIEJSZE