piątek, 22 września, 2023
Strona głównaAktualnościRallySprint Niepodległości - 11 listopada w Słomczynie

RallySprint Niepodległości – 11 listopada w Słomczynie

Święto Niepodległości to bardzo dobra okazja, aby spotkać się w ulubionym gronie znajomych podczas sportowej rywalizacji na torze. Dla młodych miłośników motoryzacji będzie to doskonała okazja do zobaczenia sportowych aut w konfrontacji na szutrowych trasach. Automobilklub Rzemieślnik zaprasza we wtorek 11 listopada do udziału w RallySprincie Niepodległości o puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grójec. Impreza połączona jest z oficjalnymi obchodami Święta Niepodległości w mieście.

rs_11_11c

Na uczestników czeka tor Słomczyn oraz specjalna i efektowna super próba o mieszanej nawierzchni. Beton, a w większości pełny szuter to ulubiona nawierzchnia miłośników rajdów. Efektowne przejazdy gwarantowane. Udział w imprezie może wziąć każdy posiadacz czterech kółek. Warunkiem jest ubezpieczony pojazd oraz kask.  Obecność pilota nie jest obowiązkowa, może startować sam kierowca.

rs_11_11b

Każda próba przejeżdżana jest trzykrotnie w dowolnej wybranej przez uczestników kolejności. Warunkiem jest ukończenie trasy w wyznaczonym przez organizatora czasie. Próby wytyczone są w naturalnym terenie i nie zapętlają się. Jedzie się z punktu A do B. Próby zlokalizowane są na zamkniętym dla ruchu terenie dzięki czemu można wystartować autami które posiadają jedynie książeczkę sportową.

rs_11_11

Planowane są także dodatkowe atrakcje dla uczestników i kibiców, wydanych zostanie 200 porcji grochówki oraz kiełbaski z grilla, aby uprzyjemnić czas spędzony w Słomczynie.

plakat_A2_RallySprint2014

Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku przez formularz online na stronie Automobilklubu Rzemieślnik. Nie zwlekaj, wykorzystaj dodatkowy wolny dzień na udział w sportowych zawodach. Zapraszamy.

 

regulamin dostępny na stronie: www.ak-rzemieslnik.pl

Inf.pras.

 

 

NOWOŚCI

18 miesięcy w 1 minutę – budowa rajdowego Subaru Impreza 2023

Zobaczcie 18 miesięcy pracy wciśnięte w 1 minutę. Tak Subaru USA budowało najnowszą specyfikację rajdowej wersji Subaru...

Roman Baran zadowolony z debiutu w Wyścigu Szczawne


Ekipa Roman Baran Racing sfinalizowała swój 22 sezon Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. To nie jedyna sportowa statystyka,...

Łukasz Zoll przed FIA CEZ na torze Nyirad

Przedostatnia runda FIA CEZ Rallycross odbędzie się w dniach 23-24 września na węgierskim torze w Nyirad z...

6 runda Rallycross MP i FIA CEZ – action wideo

Za nami wyścigowy weekend na Autodromie Słomczyn z Mistrzostwami Polski i FIA CEZ w Rallycrossie. Emocji na...

Verstappen najszybszy w skróconym FP2 na Suzuce

Verstappen Grand Prix Japonii FP2
Max Verstappen uzyskał najlepszy czas okrążenia podczas drugiej sesji treningowej przed Grand Prix Japonii. Kierowca Red Bulla...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here