Robert Kubica na targach Poznań Motor Show. Co będzie robił?

Robert Kubica pojawi się na targach Poznań Motor Show
Robert Kubica pojawi się na targach Poznań Motor Show

Robert Kubica po raz kolejny zagości w Poznaniu, ale tym razem w roli ambasadora. Krakowianin odwiedzi targi motoryzacyjne Poznań Motor Show.

Robert Kubica odpuścił w tym sezonie w F1 i skupił się na wyścigach długodystansowych. To jednak nie oznacza, że nie znajdzie czasu dla swoich fanów. Już w piątek pojawi się na pierwszym dniu targów Motor Show w Poznaniu. Krakowianin spotka się z fanami motorsportu oraz będzie gościem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Przeczytaj koniecznie: Robert Kubica nie zamyka drzwi do Formuły 1

Mistrzowie i ambasadorzy pojawią się w Pawilonie 7, gdzie odbędzie się finał tych rozgrywek oraz na Scenie Głównej Poznań Motor Show, która zostanie zlokalizowana w Pawilonie 5. To nie koniec atrakcji przewidzianych dla kibiców. Obok Roberta Kubicy można się spodziewać również Kajetana Kajetanowicza oraz Miko Marczyka.

Na stoisku Kamena Rally Team pojawią się jeszcze Kuba Przygoński, Maciek Giemza, Arkadiusz Lindner i Kamil Wiśniewski. Dodatkową niespodziankę przygotowała ekipa Kamena Rally Team. Na Poznań Motor Show zaprezentuje pojazd, którym będzie rywalizować podczas przyszłorocznej edycji Rajdu Dakar.

Więcej informacji ze świata motorsportu znajdziesz na stronie głównej rallyandrace.pl

Co znajdziemy na targach Poznań Motor Show 2023?

Tegoroczna edycja Poznań Motor Show potrwa cztery dni. Organizatorzy przygotowali dla uczestników aż 6 stref tematycznych:

 • samochodową,
 • motocyklową,
 • super-cars,
 • e-mobility,
 • caravaning,
 • detailing.

W sumie wyjątkowa ekspozycja zlokalizowana w 9 pawilonach ugości ponad 100 marek i wystawców. Wszystko to uzupełnią liczne wydarzenia towarzyszące – pokazy motocyklowego stuntu i driftu, prelekcje, konkursy i spotkania z gwiazdami. W ramach targów przygotowano również kilka imprez towarzyszących, takich jak Kongres MOVE – International Mobility Congress, Stunt Wars Poland, czy Mistrzostwa Mechaników.

Zobacz: Robert Kubica wybrał filmowego „sobowtóra”. To znany aktor

Bilety na Poznań Motor Show 2023

Bilety na targi Poznań Motor Show 2023 można kupić za pośrednictwem serwisu ToBilet.pl lub na miejscu w kasach. Warianty i ceny biletów:

 • Media Day – czwartek 30.03.2023 (10:00 -18:00) – 150 zł / 180 zł*
 • Piątek – 31.03.2023 (10:00 – 18:00) – 40 zł / 45 zł*
 • Sobota – 01.04.2023 (10:00 – 18:00) – 45 zł / 50zł*
 • Niedziela – 02.04.2023 (10:00 – 18:00) – 40 zł / 45 zł*
 • Bilet z Kartą Dużej Rodziny (piątek-niedziela) – 25 zł / 30 zł* (Na jedną kartę można zakupić jeden jednorazowy bilet)
 • Bilet dla dziecka do lat 6 (włącznie) – 0 zł (do odbioru u obsługi przy wejściu na targi)

*ceny w trakcie wydarzenia na miejscu oraz online

Gdzie parkować na Poznań Motor Show 2023?

Dla zwiedzających przygotowano nowo otwarty parking podziemny – Parking PWK. 3-poziomowy obiekt ulokowany pod ziemią posiada 650 miejsc parkingowych. Jest zlokalizowany przy ulicy Głogowskiej 11. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP, w miejscu po byłej restauracji Adria. Na terenie parkingu znajdują się specjalne przestrzenie dla osób z niepełnosprawnościami.

Parking na targach Poznań Motor Show 2023
Parking na targach Poznań Motor Show 2023