środa, 7 czerwca, 2023
Strona głównaAktualnościRodzinna impreza - Moto Familiada 2015

Rodzinna impreza – Moto Familiada 2015

W sobotę 13 czerwca 2015 roku serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych pasjonatów aktywnej turystyki samochodowej oraz całe rodzinny do „Polskiego bieguna ciepła”, aby wziąć udziału w III Ogólnopolskiej Rodzinnej Imprezie Motoryzacyjnej „Moto Familiada 2015” w ramach, której odbędą się: XIII runda Turystycznego Pucharu Polski, IV eliminacja Pucharu Polski Południowej A-4, I Runda Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Krakowskiego jako Mistrzostwa Małopolski oraz Runda Rodzinnych Samochodowych Mistrzostw Tarnowa. 

MOTO FAMILIADA 2015 jest imprezą rodzinną, integracyjną, ogólnodostępną – otwartą dla wszystkich sympatyków motoryzacji. Rywalizacja sportowa, turystyka i podróżowanie z pomysłem – samodzielnie, we dwójkę, z rodziną lub z grupą przyjaciół. 

Zapraszamy wszystkich aktywnych ludzi zainteresowanych rywalizacją na pograniczu sportu, turystyki i rekreacji. Propozycja motorsportu i aktywnego wypoczynku czyli rajdowej imprezy turystyki samochodowej.

Uczestnikiem rajdu może być każdy posiadacz sprawnego i dopuszczonego do ruchu samochodu. Załoga składa się z kierowcy i pilota.
Na najlepszych czekają pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody niespodzianki. 

Turystyka motorowa jest sportem dla każdego. Co to oznacza w praktyce? To, że w znacznie większym stopniu niż w sportach wyczynowych, udział przy jej tworzeniu biorą uczestnicy. A uczestnikiem rajdu turystycznego może być każdy, absolutnie KAŻDY kierowca, pilot, członek załogi. 

Każdy uczestnik będzie zatem mógł wykazać się biegłością czytania mapy, znajomością nawigacyjnego kodyfikatora, a jednocześnie – dać się zauroczyć pięknu regionu, w którym odbywa się rajd.

Nie jest jednak łatwo zostać Mistrzem, dlatego wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z motorowymi sportami popularnymi, zapraszamy na Moto Familiadę 2015.

Ci, którzy koncentrują się na tym, co za oknem samochodu, będą się fantastycznie bawić na imprezie. Natomiast tych, którzy wolą wodzić „palcem po mapie”, nie może również zabraknąć. Będzie można się sprawdzić z łamigłówkami na malowniczej trasie regionu tarnowskiego. 

Turystyka motorowa to sport załogowy. Nawet najlepszy kierowca niewiele zdziała bez dobrego pilota. Natomiast rajd turystyczny to fantastyczny sposób na spędzenie wolnego czasu, także w gronie najbliższych osób.

banner Moto Familiada 2015

Sprawdźcie, jak fantastycznie wygląda Polska przez okno samochodu. Tym razem Tarnów – Polski Biegun Ciepła serdecznie zaprasza.

Już dziś zarezerwuj sobie termin i zgłoś się do udziału, czekamy właśnie na Ciebie!!!

Rozpoczęcie imprezy: Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych – Tor Speed Race Tarnów, ul. Kochanowskiego 30: godz. 9.30

Współrzędne GPS: (50°00’26.1″N 20°56’52.9″E)

Zakończenie imprezy: Rynek w Zakliczynie – Współrzędne GPS:(49.856285 N, 20.808215 E)

Szczegółowe informacje o imprezie dostępne są na stronie  www.gokarty-tarnow.pl

Do udziału w imprezie zapraszają i życzą przyjemnej zabawy

Organizatorzy

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Marczyk i Gospodarczyk po WRC Rajdzie Sardynii

Mikołaj Marczyk i Szymon Gospodarczyk zajęli znakomite 2. miejsce w klasie WRC 2 Challenger w 20. Rajdzie...

Nowy „The Grand Tour: Euro wypadek” z polskim epizodem – zwiastun

Dzisiaj zaprezentowano zwiastun najnowszego odcinka The Grand Tour, który skupia się na krajach Europejskich. Jeremy Clarkson, Richard...

Formuła 1 odsuwa się od RPA. Wszystko przez stosunki z Rosją

Kyalami_tor_RPA
Powrót Formuły 1 na legendarny tory Kyalami wydaje się coraz mniej prawdopodobny. Afrykański tor był brany pod...

Mery Czepiel rozpoczyna sezon od trzech zwycięstw!

Mery Czepiel rozpoczyna wyścigowy sezon 2023 z wysokiego "C''! Szczyrzycanka wygrała oba biegi sprinterskie w kategorii DN6-RN1...

4 Marten Rajd Strzeliński 2023 – action wideo

Filmowe podsumowanie 4 Marten Rajdu Strzeliński 2023.

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here