wtorek, 28 listopada, 2023
42 numer w sklepie online, dostawa GRATIS
Strona głównaAktualnościRodzinna impreza - Moto Familiada 2015

Rodzinna impreza – Moto Familiada 2015

W sobotę 13 czerwca 2015 roku serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych pasjonatów aktywnej turystyki samochodowej oraz całe rodzinny do „Polskiego bieguna ciepła”, aby wziąć udziału w III Ogólnopolskiej Rodzinnej Imprezie Motoryzacyjnej „Moto Familiada 2015” w ramach, której odbędą się: XIII runda Turystycznego Pucharu Polski, IV eliminacja Pucharu Polski Południowej A-4, I Runda Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Krakowskiego jako Mistrzostwa Małopolski oraz Runda Rodzinnych Samochodowych Mistrzostw Tarnowa. 

MOTO FAMILIADA 2015 jest imprezą rodzinną, integracyjną, ogólnodostępną – otwartą dla wszystkich sympatyków motoryzacji. Rywalizacja sportowa, turystyka i podróżowanie z pomysłem – samodzielnie, we dwójkę, z rodziną lub z grupą przyjaciół. 

Zapraszamy wszystkich aktywnych ludzi zainteresowanych rywalizacją na pograniczu sportu, turystyki i rekreacji. Propozycja motorsportu i aktywnego wypoczynku czyli rajdowej imprezy turystyki samochodowej.

Uczestnikiem rajdu może być każdy posiadacz sprawnego i dopuszczonego do ruchu samochodu. Załoga składa się z kierowcy i pilota.
Na najlepszych czekają pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody niespodzianki. 

Turystyka motorowa jest sportem dla każdego. Co to oznacza w praktyce? To, że w znacznie większym stopniu niż w sportach wyczynowych, udział przy jej tworzeniu biorą uczestnicy. A uczestnikiem rajdu turystycznego może być każdy, absolutnie KAŻDY kierowca, pilot, członek załogi. 

Każdy uczestnik będzie zatem mógł wykazać się biegłością czytania mapy, znajomością nawigacyjnego kodyfikatora, a jednocześnie – dać się zauroczyć pięknu regionu, w którym odbywa się rajd.

Nie jest jednak łatwo zostać Mistrzem, dlatego wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z motorowymi sportami popularnymi, zapraszamy na Moto Familiadę 2015.

Ci, którzy koncentrują się na tym, co za oknem samochodu, będą się fantastycznie bawić na imprezie. Natomiast tych, którzy wolą wodzić „palcem po mapie”, nie może również zabraknąć. Będzie można się sprawdzić z łamigłówkami na malowniczej trasie regionu tarnowskiego. 

Turystyka motorowa to sport załogowy. Nawet najlepszy kierowca niewiele zdziała bez dobrego pilota. Natomiast rajd turystyczny to fantastyczny sposób na spędzenie wolnego czasu, także w gronie najbliższych osób.

banner Moto Familiada 2015

Sprawdźcie, jak fantastycznie wygląda Polska przez okno samochodu. Tym razem Tarnów – Polski Biegun Ciepła serdecznie zaprasza.

Już dziś zarezerwuj sobie termin i zgłoś się do udziału, czekamy właśnie na Ciebie!!!

Rozpoczęcie imprezy: Małopolski Ośrodek Sportów Motorowych – Tor Speed Race Tarnów, ul. Kochanowskiego 30: godz. 9.30

Współrzędne GPS: (50°00’26.1″N 20°56’52.9″E)

Zakończenie imprezy: Rynek w Zakliczynie – Współrzędne GPS:(49.856285 N, 20.808215 E)

Szczegółowe informacje o imprezie dostępne są na stronie  www.gokarty-tarnow.pl

Do udziału w imprezie zapraszają i życzą przyjemnej zabawy

Organizatorzy

NOWOŚCI

Peugeot 208 Rallye do kupienia tylko w jednym salonie na świecie

Peugeot 205 Rallye był ogromnym sukcesem sprzedażowym, który zaskoczył samego producenta. Zaprezentowany w 1988 roku samochód miał...

Yaris Cup – całkowicie nowa klasa w polskim Rallycrossie

W sezonie 2024 zadebiutuje zupełnie nowa klasa w Mistrzostwach Polski Rallycross. Będzie to Yaris Cup. Pucharowa klasa...

Barbórka Bis z nowymi lokalizacjami

Tydzień po 61 Rajdzie Barbórka odbędzie się Rally Barbórka Bis dla kierowców amatorów. Wydarzenie będzie organizował Witold...

Rajdy kontra wyścigi – akcja roku FIA

W RALLY and RACE kochamy jednakowo rajdy i wyścigi. Zdarza się jednak, że trzeba wybrać jedno z...

61 Rajd Barbórka na żywo w TVN Turbo – harmonogram relacji

Tegoroczna edycja 61. Rajdu Barbórka ponownie będzie transmitowana na żywo. Jednak nie wszystkie odcinki. Będą trzy wejścia...

NAJPOCZYTNIEJSZE