wtorek, 5 lipca, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaWyścigiGSMPRoman Baran wzmocniony przed rundami w Czarnej Górze

Roman Baran wzmocniony przed rundami w Czarnej Górze

W kalendarzu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski przyszła pora na drugi wyścigowy weekend. Areną zmagań o kolejne punkty będzie 2770 metrowa trasa wiodąca przez Przełęcz Puchaczówka. Roman Baran stanie na starcie Wyścigu Górskiego Stronie Śląskie – Czarna Góra, jako lider klasy 3b.

Zespół celuje w kolejne podwójne zwycięstwo, a ruszy do tego pojedynku z ważnym wzmocnieniem. Do ekipy z Rzeszowa dołącza bowiem nowy cenny partner. Wyścig zaplanowany na 4 i 5 czerwca będzie pierwszym, w którym na Mitsubishi Lancerze Evo, wśród barw sponsorskich pojawi się firma NTB Profesjonalny styropian – firma z Głogowa Małopolskiego koło Rzeszowa, która od 30 lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą materiałów termoizolacyjnych.

Auto Moto Klub Kłodzko, organizator trzeciej i czwartej rundy GSMP 2022, przygotował łącznie dziewięć podjazdów, z których cztery będą wliczane do walki o punkty (po dwa na każdą rundę). Kierowcy w sobotę aż trzykrotnie będą mieli okazję zapoznać się z trasą, przed oficjalnym startem zawodów. W niedzielę w harmonogramie widnieją cztery podjazdy, w tym dwa treningowe. Zgodnie z listą zgłoszeń, na której znalazło się 39 zawodników, Roman Baran otwiera stawkę Grupy 3.

 

Roman Baran: Inauguracja sezonu w Korczynie nie mogła nam przynieść lepszego otwarcia i to mocno dopinguje nas na najbliższy weekend. Weekend, który zdecydowanie nie będzie należał do łatwych. Trasa w Siennej zawsze wzbudzała duże emocje i to się nie zmieniło, mimo że wyścig zniknął na dłuższy czas z kalendarza. Pięknie położona i z ciekawą konfiguracją, ale jednocześnie trudna technicznie i nie wybaczająca błędów.

To będzie duże wyzwanie, ale cieszę się z powrotu w te okolice. Tym weekendem wyścigowym poszerzamy grono partnerów, dzięki którym mogę w sporcie cały czas się rozwijać. Cieszę się, że kolejna firma z okolic Rzeszowa pojawi się na naszym Mitsubishi i angażuje się w wyścigi górskie. Dla mnie zawsze cenne było to, by promować mój region, dlatego to tym większe wyróżnienie, że NTB Profesjonalny styropian obdarzyło cały zespół zaufaniem.

Celujemy w podwójne zwycięstwo i ruszamy do tego zadania jeszcze mocniejsi. Zapraszam wszystkich serdecznie na Wyścig Górski Stronie Śląskie – Czarna Góra. Trzymajcie kciuki!

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2022 runda 2 – 10.07.2022 – zapisy

Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2022 runda 2
Grudziądzki Mistrz Kierownicy 2022 runda 2 odbędzie się 10 lipca 2022. To impreza w cyklu Grudziądzkiego Mistrza...

2. Super Sprint Ziemi Sanockiej – trwają zapisy

W niedzielę 10 lipca odbędzie się organizowany przez Koło Ziemi Sanockiej przy Automobilklubie Małopolskim Krosno, 2. Super...

Rajd Safari – tak było – czytała Krystyna Czubówna

Podsumowanie Sarafi Rally Kenya 2022 z tryumfem Kajetana Kajetanowicza i Macieja Szczepaniaka ze specjalnym lektorem. zobacz także: Kajetan...

16-letni Hubert Laskowski wygrywa w Mistrzostwach Europy!

Hubert Laskowski, który coraz śmielej radzi sobie na odcinkach specjalnych całej Europy, ma za sobą najtrudniejszy start...

5 Runda SMT 2022 – Action by JVHD [wideo]

5 Runda SMT 2022 – Action by JVHD [wideo]
5 Runda SMT 2022 padła łupem Rafała Wlazłowskiego w Subaru Impreza. Zapraszamy na składankę video z tej...

NAJPOCZYTNIEJSZE