1 runda Time Attack Poland na torze Jastrząb odbędzie się zgodnie z planem. Już w sobotę 17 kwietnia będzie inauguracja sezonu. Są jeszcze miejsca dla chętnych.

Jazda odbędzie się w 17 minutowych sesjach po 5 aut, co w sumie według organizatora powinno dać aż 125 sportowych kilometrów. Będzie więc dobra okazja do zagrzania opon i hamulców.

Time Attack Poland to okazja do powalczenia z innymi zawodnikami o najlepszy czas okrążenia na największych i najszybszych torach w Polsce! W sezonie 2021 planowane jest odwiedzić Tor Poznań, Silesia Ring, Tor Jastrząb oraz Ułęż (6 rund). Każda runda polega na jak najszybszym przejechaniu okrążenia toru. W zawodach oraz klasyfikacji generalnej TAP wziąć udział może każdy posiadacz prawo jazdy z własnym samochodem po opłaceniu wpisowego do ligi na sezon 2021.

Nowością jest nagroda główna w sezonie 2021 czyli całodniowe testy w samochodzie Wolf GB08 Thunder na wybranym torze we Włoszech (Misano, Monza, Imola, Valelunga) lub na Torze Poznań. Nagroda ufundowana przez przedstawiciela i dystrybutora Wolf Racing Poland.

Szczegóły 1 rundy Time Attack Poland

fot. studio 3df / TAP