Sękowski/Pochroń – power stage 4. Rally Radków [onboard]

Artur Sękowski oraz Paweł Pochroń okazali się najszybsi w klasie PRO1 4. Rally Radków – finałowej rundy Tarmac Masters 2022. Zawodnik udostępnił w sieci onboard z dodatkowo punktowanego power stage’a „OS6 Radkowska Perła”.

Sezon 2022 w Tarmac Masters oficjalnie zakończony. Ostatnią rundą turnieju był 4. Rally Radków. Jak na wielki finał przystało, w wielu grupach trwała jeszcze zażarta batalia o mistrzowskie medale. Idealnym przykładem była klasa PRO1, w której aż trzy duety RO mogły pokusić się o upragnione zwycięstwo. W sieci pojawił się właśnie onboard jednego z nich – załogi Artur Sękowski/Paweł Pochroń w kultowym, żółto-niebieskim BMW M3 E36.

Zobacz też: Tarmac Masters 4. Rally Radków – crashes & action

Ostatecznie w klasyfikacji generalnej PRO1 zwyciężyli Artur Równiatka wraz z Wojciechem Habudą (136 punktów). Sękowski i Pochroń musieli zadowolić się srebrnym medalem, ich strata do triumfatorów wyniosła 12 punktów. Podium uzupełniają Kaczorowski/Jamroziak (91 oczek), którzy wycofali się z 4. Rally Radków po wypadku na pierwszej pętli imprezy.

Wszystkie informacje o Tarmac Masters znajdziecie naturalnie na oficjalnej stronie turnieju. Oficjalne wyniki z podziałem na klasy dostępne są w dedykowanej aplikacji Rally Control.