Serce nie do złamania! – aukcja charytatywna

Coraz bliżej nas Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wielu z nas, pasjonatów motorsportu, również mocno się w nią angażuje. Sztab WOŚP przy Gazecie Krakowskiej zaprasza na aukcję „Serce nie do złamania!” z autografem Krzysztofa Hołowczyca, człowieka z ogromnymi sukcesami, wielokrotnego rajdowego mistrza Polski, uczestnika Rajdu Dakar, który zaraża swoją pasją i energią do życia!

„To serce, którego nie sposób złamać! Czerwone, lekkie, superwytrzymałe i co najważniejsze z autografem jednego z gości minionych 17. Targów Książki w Krakowie:Krzysztofa Hołowczyca, Ryszarda Kalisza, Jolanty Kwaśniewskiej, Olgi Lipińskiej, Janusza Majewskiego, Marcina Mellera, Magdaleny Różczki, Tymona Tymańskiego oraz Martyny Wojciechowskiej, a także Grzegorza Turnaua.

Wyjątkowe serca zostały wykonane z materiału przyszłości, czyli kompozytu podczas 4. edycji Targów KOMPOZYT-EXPO® w Krakowie.

To repliki ogromnego, blisko dwumetrowego serca skarbonki (największej w historii WOŚP), które w trakcie 22. finału stanie przy pomniku Adama Mickiewicza i razem z polskim wieszczem będzie zbierać pieniądze.”

Zdobądź serce z autografem Twojego idola.
Serce z niezniszczalnego kompozytu, które dotrwa do końca świata i jeden dzień dłużej!”

Przejdź do aukcji charytatywnej.