piątek, 2 grudnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościSezon czas rozpocząć – Paweł Hoffman i Marcin Barłoga w Polonezie 2000...

Sezon czas rozpocząć – Paweł Hoffman i Marcin Barłoga w Polonezie 2000 wystartują w 1. Rajdzie Rzeszowiak.

Prawie pół roku postoju poloneza, trochę zmian i pierwszy rajd w 2015 roku. Rajd w którym w zespole wystartują Paweł Hoffman i Marcin Barłoga.

Paweł Hoffman: Cóż… najwyższy czas zasiąść za kierownicą poloneza. Podczas kilkumiesięcznego postoju auta trwała na nad nim systematyczna modernizacja. Zamontowaliśmy nowe gaźniki, układ wydechowy i przede wszystkim została wykonana nowa instalacja elektryczna, która od początku dawała się we znaki podczas rajdów lub wyścigów.

Sezon rozpoczynam u boku Marcina Barłogi, który potrafi stonować lub wzmocnić niektóre moje działania w trakcie rajdu. Polonez jest przygotowany i teraz tylko czekać na niedzielę. Odcinki są zrobione bardzo kompaktowo, co pozwoli skupieniu się na próbach szybkościowych a nie dojazdówkach.

    Zimny - Rajd Rzeszowiak

Marcin Barłoga: W 2013 roku podczas Rajd Rzeszowskiego pierwszy raz usiadłem na prawym fotelu Poloneza Walter Wolf. Bardzo dobrze wspominam te chwile, dlatego, gdy ze strony Pawła padła propozycją kolejnego wspólnego startu nie zastanawiałem się długo – w Rzeszowiaku jedziemy z numerem 6. Trasa rajdu jest kompaktowa, jej elementy znamy z poprzednich edycji Rajdu Rzeszowskiego. Pomimo krótkiego dystansu jest wymagająca i do startu trzeba podejść poważnie. Nie zmienia to faktu, iż zamierzamy się dobrze bawić. Jazda Polonezem dostarcza wielu pozytywnych wrażeń więc mam nadzieję, że na metę dotrzemy uśmiechnięci i zadowoleni a kibice będą mieć co wspominać.

 SONY DSC

W roku 2015 razem w zespole: Berner Polska www.berner.pl, Hoffman – Turbosprężarki i Wtryskiwacze www.hoffman.auto.pl, Sportowe Układy Wydechowe IOD Engineering www.facebook.com/IODEngineering, Kronika Rajdów www.kronikarajdow.pl, www.automobilrzesz.pl .

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

DeTomaso P900 z technologią z F1. Ma 900 KM, kosztuje 3 mln dolarów

DeTomaso P900
DeTomaso to niszowy włoski producent, który wraca do życia. Firma zaprezentowała projekt nowego hipersamochodu o nazwie P900. DeTomaso...

Polacy wrócili z Portugalii. Bez sukcesu w Rotax Grand Finals

Rotax Grand Finals 2022
W miniony weekend polska reprezentacja zakończyła swój udział w 22. edycji Rotax Grand Finals. Liczyliśmy na sukces...

Rajd Barbórka 2022 – załoga M. Markowicz / D. Trzonkowski – nowy silnik Subaru Impreza

Marcin Markowicz Rajd Barborka 2022
Rajd Barbórka 2022! Zbudowanie silnika przed środowymi testami w 24h? Żaden problem! U kogo? U załogi Marcin...

Łukasz Borowski: „Start w Rajdzie Barbórka to spełnienie marzeń”

Borowski
Łukasz Borowski z powodzeniem startował do tej pory w imprezach amatorskich, zdobywając mistrzowskie laury na SuperOesach czy...

Niki Lauda ma swoją ulicę. Wyjątkowy hołd Mercedesa dla legendy

Niki Lauda
Niki Lauda został uhonorowany przez Mercedesa. Trzykrotny mistrz świata F1 i wieloletni dyrektor zespołu z Brackley ma...

NAJPOCZYTNIEJSZE