poniedziałek, 17 stycznia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościSKP Rallycross Team w finałowej rundzie w Słomczynie!

SKP Rallycross Team w finałowej rundzie w Słomczynie!

Sezon 2020 to prawdziwa kolejka górska. Rywalizacja w Mistrzostwach Polski Rallycross wystartowała z opóźnieniem, a do tego ostatnia runda cyklu, którą zaplanowano na Słowacji, ostatecznie musiała ustąpić miejsca po raz czwarty w tym roku Autodromowi Słomczyn. Już w najbliższy weekend (24-25 października) zespół SKP Rallycross Team, czyli Łukasz Tyszkiewicz i Łukasz Nagraba wystartuje do walki o najwyższe lokaty w swoich klasach!

Łukasz Tyszkiewicz wspólnie z Łukaszem Nagrabą mogą być z siebie dumni, ponieważ mimo wielu przygód i niesamowitych wręcz zwrotów akcji podczas wcześniejszych rund czempionatu, nadal liczą się w walce o najwyższe lokaty w swoich klasach w klasyfikacji generalnej. To pokazuje, że w sporcie zawsze trzeba mieć nadzieje i dawać z siebie wszystko do ostatniego metra przed finiszem.

Tyszkiewicz po drobnych problemach ze swoim Oplem Astrą OPC w trackie ekstremalnych warunków na Autodromie Słomczyn dał z siebie wszystko i wyjeżdżał z pucharem za wygranie biegu finałowego w klasie Super National -2000.

Łukasz Tyszkiewicz: “Już w najbliższy weekend staniemy do walki o mistrzostwo w swojej klasie. To niesamowite, ponieważ na początku 2020 roku w związku z sytuacją, jaka obecnie panuje na świecie moje starty w Mistrzostwach Polski Rallycross stały pod dużym znakiem zapytania. Zebraliśmy jednak finanse na start w całym sezonie. Na tą chwilę jesteśmy przed ostatnią rundą i prowadzimy w klasie SN – 2000. Dam z siebie wszystko razem z całym zespołem podczas ostatniej rundy, która będzie bardzo trudna w związku z tym, że stawka jest bardzo mocno i w zasadzie wynik na koniec sezonu rozstrzygnie się podczas tej rundy i będą małe różnice punktowe.Trzymajcie kciuki!”

Mechanicy zespołowego kolegi, czyli Łukasza Nagraby są cichymi bohaterami trzeciej rundy MPRC, ponieważ w ekspresowym tempie przywrócili do pełnej sprawności Opla Adama RX po drobnej przygodzie Łukasza podczas Q1, która zakończyła się dachowaniem. Teraz Nagraba pragnie odwdzięczyć się za profesjonalizm i wolę walki swoich mechaników. Cel jest znany szybko, precyzyjnie i w dobrym tempie rywalizować w klasie Super National 1600.

Łukasz Nagraba: “To, co wydarzyło się podczas trzeciej rundy, zapamiętam na długo. Jednocześnie wiem, że te wszystkie doświadczenia, które spotkały mnie i moich mechaników w czasie ostatnich startów sprawiają, że tuż przed rozpoczęciem finału sezonu czuję się mocny, jak nigdy wcześniej. Jeździliśmy po Autodromie Słomczyn prawdopodobnie we wszystkich możliwych warunkach, może poza śniegiem. Mój Opel Adam RX spełniał moje oczekiwania i obecnie spisuje się perfekcyjnie, dlatego celem na koniec sezonu w Słomczynie jest równa, precyzyjna i szybka jazda w klasie Super National 1600, a to dobra strategia na sukces, którego wspólnie wyczekujemy”

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

DARVIT 9 Walimska Zimówka 22-23.01.2022

DARVIT 9 Walimska Zimówka
DARVIT 9 Walimska Zimówka - przygotowaliśmy dla Was najważniejsze informacje dotyczące imprezy, która odbędzie się na odcinkach...

SuperOES Tor Poznań – runda 6 – wyniki i on-board

SuperOES Tor Poznańa
SuperOES na Torze Poznań kończy sezon 2021 szóstą rundą, 15 stycznia 2022. W klasyfikacji generalnej znalazło się...

Hyundai, Ford i Toyota zaprezentowały hybrydowe auta WRC Rally1

Podczas oficjalnej prezentacji w Salzburgu w futurystycznym budynku należącym do Red Bulla - Hangar 7 auta hybrydowe...

3 rotorowy silnik wankla i 11.000rpm w Peugeocie 205

Terenowy Peugeot 205 Proto z centralnie zamontowanym 3 rotorowym silnikiem wankla 20B. Kręci się do 11.000 obrotów....

Ford Puma Rally1 Hybrid – testy przed Monte Carlo

Zimowe testy Forda Pumy Rally1 Hybrid przed Rajdem Monte Carlo 2022. A poniżej część druga z nocnym...

NAJPOCZYTNIEJSZE