piątek, 2 grudnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościSłoneczny piątek w Gorlicach

Słoneczny piątek w Gorlicach

Już tylko godziny dzielą wszystkich od startu 7 i 8 rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski jakie w sobotę i niedzielę rozegrane zostaną na trasie z Małastowa do Gładyszowa. Do zawodów zgłosiło się 47 zawodników, w tym Czech, Karel Stehlik, zwycięzca 5 rundy GSMP Limanowa.

– To bardzo szybki wyścig – mówi Karel. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym wydarzeniu i ścigać się z najlepszymi polskimi kierowcami. Mój samochód ma blisko 700 koni mechanicznych, więc będę walczył z czołówką GSMP. Miałem okazję zobaczyć onboardy z trasy, a teraz mam dwie godziny, żeby zapoznać się z odcinkiem na żywo.

Po raz pierwszy Automobilklub Biecki przygotował Badanie Kontrolne otwarte dla kibiców na Gorlickim Rynku, nad którym już od rana świeci słońce. Taka pogoda ma utrzymać się aż do końca 2 Wyścigu Górskiego Magura Małastowska.

– Rynek to świetne miejsce, na organizację badania kontrolnego – mówi Roman Baran. Są kibice, którzy podchodzą do nas po autografy, jest świetna atmosfera no i prestiżowe miejsce, gdzie dziennikarze mogą zrobić wspaniałe zdjęcia i wywiady, jakie już pojawiają się w internecie.

Biuro zawodów zlokalizowane w Informacji Turystycznej przyjmuje od godziny 13:00 zawodników, którzy po odbiorze administracyjnym przenoszą się na badanie kontrolne.

Pierwszy podjazd treningowy 2 Wyścigu Górskiego Magura Małastowska wystartuje o godzinie 9:00, a już o 14:30 wszyscy kibice zgromadzeni na trasie zobaczą dwa podjazdy wyścigowe 7 rundy GSMP. W niedzielę podjazdy ruszają również o 9:00, a podjazdy wyścigowe rozpoczną się o godzinie 13:00.

zdjecie_1

Zapraszamy wszystkich fanów wyścigów górskich na pogodny wakacyjny weekend w okolice Gorlic.

inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

DeTomaso P900 z technologią z F1. Ma 900 KM, kosztuje 3 mln dolarów

DeTomaso P900
DeTomaso to niszowy włoski producent, który wraca do życia. Firma zaprezentowała projekt nowego hipersamochodu o nazwie P900. DeTomaso...

Polacy wrócili z Portugalii. Bez sukcesu w Rotax Grand Finals

Rotax Grand Finals 2022
W miniony weekend polska reprezentacja zakończyła swój udział w 22. edycji Rotax Grand Finals. Liczyliśmy na sukces...

Rajd Barbórka 2022 – załoga M. Markowicz / D. Trzonkowski – nowy silnik Subaru Impreza

Marcin Markowicz Rajd Barborka 2022
Rajd Barbórka 2022! Zbudowanie silnika przed środowymi testami w 24h? Żaden problem! U kogo? U załogi Marcin...

Łukasz Borowski: „Start w Rajdzie Barbórka to spełnienie marzeń”

Borowski
Łukasz Borowski z powodzeniem startował do tej pory w imprezach amatorskich, zdobywając mistrzowskie laury na SuperOesach czy...

Niki Lauda ma swoją ulicę. Wyjątkowy hołd Mercedesa dla legendy

Niki Lauda
Niki Lauda został uhonorowany przez Mercedesa. Trzykrotny mistrz świata F1 i wieloletni dyrektor zespołu z Brackley ma...

NAJPOCZYTNIEJSZE