sobota, 30 września, 2023
Strona głównaAktualnościSłoneczny piątek w Gorlicach

Słoneczny piątek w Gorlicach

Już tylko godziny dzielą wszystkich od startu 7 i 8 rundy Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski jakie w sobotę i niedzielę rozegrane zostaną na trasie z Małastowa do Gładyszowa. Do zawodów zgłosiło się 47 zawodników, w tym Czech, Karel Stehlik, zwycięzca 5 rundy GSMP Limanowa.

– To bardzo szybki wyścig – mówi Karel. Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym wydarzeniu i ścigać się z najlepszymi polskimi kierowcami. Mój samochód ma blisko 700 koni mechanicznych, więc będę walczył z czołówką GSMP. Miałem okazję zobaczyć onboardy z trasy, a teraz mam dwie godziny, żeby zapoznać się z odcinkiem na żywo.

Po raz pierwszy Automobilklub Biecki przygotował Badanie Kontrolne otwarte dla kibiców na Gorlickim Rynku, nad którym już od rana świeci słońce. Taka pogoda ma utrzymać się aż do końca 2 Wyścigu Górskiego Magura Małastowska.

– Rynek to świetne miejsce, na organizację badania kontrolnego – mówi Roman Baran. Są kibice, którzy podchodzą do nas po autografy, jest świetna atmosfera no i prestiżowe miejsce, gdzie dziennikarze mogą zrobić wspaniałe zdjęcia i wywiady, jakie już pojawiają się w internecie.

Biuro zawodów zlokalizowane w Informacji Turystycznej przyjmuje od godziny 13:00 zawodników, którzy po odbiorze administracyjnym przenoszą się na badanie kontrolne.

Pierwszy podjazd treningowy 2 Wyścigu Górskiego Magura Małastowska wystartuje o godzinie 9:00, a już o 14:30 wszyscy kibice zgromadzeni na trasie zobaczą dwa podjazdy wyścigowe 7 rundy GSMP. W niedzielę podjazdy ruszają również o 9:00, a podjazdy wyścigowe rozpoczną się o godzinie 13:00.

zdjecie_1

Zapraszamy wszystkich fanów wyścigów górskich na pogodny wakacyjny weekend w okolice Gorlic.

inf.pras.

NOWOŚCI

Rajd Chile 2023. Wyniki po pierwszej pętli

Załogi rywalizujące w Rajdzie Chile pokonały już trzy odcinki specjalne, z których składała się pierwsza pętla zmagań....

Bracia Lempertowie z jednakową ilością punktów przed finałem 318is Cup PL

Marcin Lempert odniósł swoje szóste zwycięstwo w sezonie 2023 318is Cup PL, które pozwoliło mu zrównać się...

Drabent odnosi kluczowe zwycięstwo w walce o tytuł WORK STUFF Super S Cup

Jerzy Drabent odniósł zwycięstwo w pierwszym wyścigu finałowej rundy WORK STUFF Super S Cup na Torze Poznań....

Zielonka wygrywa piątkowe WSMP

Jacek Zielonka zamienił pole position na zwycięstwo w przedostatniej rundzie sezonu 2023 Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na...

Emocje od pierwszych metrów, trwa rywalizacja w Rajdzie Chile

Załogi rywalizujące w Rajdzie Chile pokonały już trzy odcinki specjalne, z których składała się pierwsza pętla zmagań....

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here