Śnieżne jazdy testowe w Słomczynie

Po udanej pierwszej tego roku edycji Otwartego Dnia Słomczyn zapraszamy ponownie na nasz obiekt koło Grójca w sobotę 1 lutego. Zima rozkręca się i wynagradza nam braki śniegu z końca ubiegłego sezonu. Śniegu nieustannie przybywa.

Jak pokazała poprzednia pojeżdżawka nawet przy kilkunastu autach można sprawnie organizować ruch, aby nie tworzyły się kolejki do startu i długo cieszyć się jazdą po śniegu. W przerwach będzie można ogrzać się przy ognisku przy słynnym Słomczyńskim grzybku. Chociaż tak wielkie mrozy jak ostatnio już nam nie grożą. Dzięki obecnej aurze cały czas przybywa białego puchu. Tradycyjnie na uczestników będzie czekał cały obiekt z ubitą warstwą śniegu, aby wytrzymała możliwie długo przejazdy waszych maszyn. Impreza kierowana jest zarówno do kierowców amatorów jak i zawodowców.

Celem Otwartego Dnia Słomczyn poza czystą zabawą jest także zimowe doskonalenie techniki jazdy oraz oswajanie się z tymi warunkami, aby później bezpiecznie i bez zaskoczenia podróżować po zaśnieżonych drogach.

Więcej na stronie Automobilklubu Rzemieślnik: www.ak-rzemieslnik.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebook i zadaj pytanie odnośnie imprezy.

inf. pras. fot. rallyart.pl