Spece od gleby zabierają się za rajdowego klasyka – Gadanie kontrolne

Audi Quattro Stance works - gadanie kontrolne

Kojarzycie StanceWorks? Ekipa, która naprawdę wie co to znaczy dobrze zglebić auto rusza z nowym projektem! Jeśli chcecie wyjść dalej niż polscy youtuberzy i interesuje Was inne, świeże spojrzenie na rajdową legendę, zapraszamy!

Piątek, 20:00, #gadaniekontrolne i Michał Kwapis. Wejście numer cztery! Archiwum było, amatorskie imprezy były, japońskie fury były, no to jeszcze musi się zrobić nisko! To właśnie gwarantuje ekipa StanceWorks, która ma w portfolio np. Ferrari 308 z uturbionym, hondowskim K20, leżące nisko nad ziemią.

U tych Panów nie ma mowy o spasowaniu koła z nadkolem „jako tako”, o ucięciu seryjnych sprężyn, czy jakichkolwiek niedociągnięciach. Smak, styl i detale, to ich wizytówka i tak zapewne będzie w tym przypadku. Zakupione zostało Audi Quattro z 1981 roku, które przeszło kompletną renowację, ma na sobie piękną czerwień z oryginalnej palety Audi, wnętrze we wzorowym stanie, a w głowie właściciela rodzą się pomysły. Gadanie kontrolne daje możliwość dzielenia się Wami naszym spojrzeniem na motoryzacyjną zajawkę, dziś więc krótko, ale szczerze – ja zaczynam ten projekt śledzić!