wtorek, 4 października, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościSpece od gleby zabierają się za rajdowego klasyka - Gadanie kontrolne

Spece od gleby zabierają się za rajdowego klasyka – Gadanie kontrolne

Kojarzycie StanceWorks? Ekipa, która naprawdę wie co to znaczy dobrze zglebić auto rusza z nowym projektem! Jeśli chcecie wyjść dalej niż polscy youtuberzy i interesuje Was inne, świeże spojrzenie na rajdową legendę, zapraszamy!

Piątek, 20:00, #gadaniekontrolne i Michał Kwapis. Wejście numer cztery! Archiwum było, amatorskie imprezy były, japońskie fury były, no to jeszcze musi się zrobić nisko! To właśnie gwarantuje ekipa StanceWorks, która ma w portfolio np. Ferrari 308 z uturbionym, hondowskim K20, leżące nisko nad ziemią.

U tych Panów nie ma mowy o spasowaniu koła z nadkolem „jako tako”, o ucięciu seryjnych sprężyn, czy jakichkolwiek niedociągnięciach. Smak, styl i detale, to ich wizytówka i tak zapewne będzie w tym przypadku. Zakupione zostało Audi Quattro z 1981 roku, które przeszło kompletną renowację, ma na sobie piękną czerwień z oryginalnej palety Audi, wnętrze we wzorowym stanie, a w głowie właściciela rodzą się pomysły. Gadanie kontrolne daje możliwość dzielenia się Wami naszym spojrzeniem na motoryzacyjną zajawkę, dziś więc krótko, ale szczerze – ja zaczynam ten projekt śledzić!

Michał Kwapis
Zawodowo marketingowiec, po godzinach zatopiony w motoryzacji. Od wielu lat związany z różnymi mediami motoryzacyjnymi zarówno od strony tekstowej jak i fotograficznej.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Maksymiuk na Maxa!: „Mają rozmach skurczybyki!”, czyli finał Drift Masters w Łodzi [Felieton]

Myślałem i głęboko w to wierzyłem, że w Polskim "skostniałym" i "zaściankowym" motorsporcie zorganizowanie imprezy na stadionie...

140 zgłoszeń na MP i CEZ Rallycross na Slovakiaring

Organizator podał prowizoryczną listę zgłoszeń na zawody Mistrzostw Polski i FIA CEZ Rallycross na Slovakiaring. Na starcie...

Puchar Toru Słomczyn – rywalizacja dla kierowców amatorów

W najbliższy weekend kierowcy z Warszawy i okolic będą mieli idealną okazję do rywalizacji na torze wyścigowym....

Best of Rajd Wisły 2022 – Kupchuck Records

Kolejna dawka ciekawych ujęć z trasy 67 Rajdu Wisły. Zapraszamy do produkcję filmową od Kupchuck Records.

Wierzbicki mistrzem Unitel Mazda MX-5 Cup 2022

Najmłodszy kierowca tegorocznej, drugiej edycji pucharu Unitel Mazda MX-5 Cup Poland już w piątek po południu, po...

NAJPOCZYTNIEJSZE