Stań do finału Rallysprint Challenge

12 października Automobilklub Bydgoski organizuje VII rundę Rallysprint Challenge. Zawody odbędą się na Torze Kielce w Miedzianej Górze. Wydarzenie będzie niezwykle wyjątkowe, ponieważ będzie to finałowa runda tego sezonu, z podwójną punktacją oraz odcinkiem prowadzonym zarówno „w górę” toru jak i „w dół”.

Tor Kielce to dla wielu zawodników kultowy obiekt. Długość trasy rekompensują szybkie zakręty, podjazdy i spadania. Ciekawostką tutaj jest nawierzchnia obiektu o zmiennej przyczepności, a w trakcie opadów deszczu – ślisko jest jak na lodowisku.
Do udziału zapraszamy wszystkich miłośników sportowej jazdy, również tych, których auta nie są wyposażone w klatkę bezpieczeństwa. Zawody można potraktować jako trening, próbę własnych sił za kierownicą, dobra zabawę, czy też zaciętą rywalizację. Zawodnicy startujący w całym sezonie Rallysprint Challenge mogą zmierzyć się z lokalnymi kierowcami i porównać swoje umiejętności na tym specyficznym obiekcie.

Zgłoszenia można przesyłać poprzez poniższy formularz: https://rsch.pl/wydarzenie/vii-runda-rallysprint-challenge-tor-kielce/
I termin zgłoszeń trwa do 1 października do godz. 23;59. Wpisowe wynosi: 350 zł.


Ważna informacja: Przesłanie zgłoszenia musi zostać poparte wpłatą 100 zł na konto Automobilklubu Bydgoskiego (ING Bank Śląski nr 63 1050 1139 1000 0090 9555 4235. W tytule przelewu należy podać VII runda Rallysprint Challenge 2019 i imię i nazwisko zgłaszającego się zawodnika). Pozostała część opłaty wpisowego pobierana jest w dniu imprezy w biurze zawodów.

Harmonogram VII rundy: 8.00 – 8.50 – przyjmowanie zgłoszeń 9.00 – odprawa z zawodnikami 9.15 – przejazd zapoznawczy i start pierwszego zawodnika do I próby ok.18.00 – zakończenie imprezy Ok. 30 minut po przyjeździe na metę ostatniego uczestnika nastąpi ogłoszenie wyników prowizorycznych, a po dalszych 15 minutach wręczenie nagród honorowych.

Więcej informacji: www.rsch.pl
inf. pras. Agnieszka Kujawa
Fot. FlyFoto.PRO