Szejowie gotowi do boju w 3. rundzie Mistrzostw Czech!

Odcinki rajdu Agrotec Petronas Rally Hustopeče już w ten piątek ugoszczą przybyłe załogi wśród których nie zabraknie też nas. Przed GK Forge Rally Team kolejny szczyt do pokonania, to już trzecia runda Mistrzostw Czech.

 

150 kilometrów rajdowych emocji czeka nas już w nadchodzący weekend, na które wyruszą aż 93 załogi. Rajd różniący się od tych poprzednich pod kilkoma istotnymi względami, o których wypowie się niżej duet Szejów.

Pierwsze dwie rundy Mistrzostw Czech, które mamy już za sobą, to rajdy po mocno górzystych terenach. Ten jest inny, bardziej nizinny i spodziewamy się, że przez to będzie szybszy, bardziej dynamiczny – mówi pilot Marcin Szeja. Jedziemy na rajd w dobrych nastrojach, jesteśmy na pierwszym miejscu w klasie i mamy zamiar utrzymać te prowadzenie. Nie będzie jednak łatwo, do listy startowej Klasy 3 zgłosiło się łącznie z nami 20 załóg, więc będzie z kim walczyć o punkty w „trójce” jak i w klasyfikacji generalnej, a kibice będą mieli zapewnioną sporą dawkę emocji.

Życzyłbym sobie stabilnej pogody w weekend – stwierdza z uśmiechem kierowca Jarosław Szeja pytany o oczekiwania. Zmienne warunki atmosferyczne w górach to norma, ale ten rajd ma miejsce już w łagodniejszych stronach Czech i liczę na brak niespodzianek z chmur. Zależy nam na utrzymaniu lokaty, a każdy punkt więcej nad rywalami będzie miłą nagrodą, ale jak zawsze celem jest przede wszystkim meta. Serwisanci ROTO.cz, ja i mój brat-pilot, reszta zespołu oraz nasi sponsorzy: GK Forge, SATJAM, Eurogold i Minimax prosimy naszych kibiców o mocno zaciśnięte kciuki!

Komunikat_prasowy_zalogi_jaroslaw_i_marcin_szeja_14_2015

Zachęcamy do śledzenia naszych wpisów na Twitterze – jesteśmy tam pod nazwą szeja_rally_team.

fot. Sebastian Wojtek

inf.pras.