piątek, 21 stycznia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościSzejowie wystartują w Rajdzie Barbórka

Szejowie wystartują w Rajdzie Barbórka

Już w dniach 3-4 grudnia odbędzie się kolejna, 59. edycja Rajdu Barbórka. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych i bez wątpienia najbardziej medialna impreza motorsportowa w naszym kraju. Na starcie nie może zabraknąć Jarosława i Marcina Szejów. Załoga Hyundai Poland Racing walczy w Warszawie w szczytnym celu.

Start w 59. Rajdzie Barbórka to dla braci Szejów część akcji charytatywnej, przeprowadzanej wspólnie z Fundacją Fascynujący Świat Dziecka. Zwycięzca charytatywnej licytacji będzie gościem zespołu na rajdzie oraz przejedzie na prawym fotelu Hyundaia i20 R5 odcinek specjalny na Autodromie Bemowo. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na uruchomienie świetlicy środowiskowej dla dzieci.

Sam Rajd Barbórka rozpocznie się w piątek, 3 grudnia, od odcinka specjalnego Sznajder Batterien w Pruszkowie. Jego start zaplanowano na godzinę 18:15. W sobotę, 4 grudnia, załogi dwukrotnie zmierzą się z próbami Tor Słomczyn oraz Tor Służewiec oraz jednokrotnie z oesem na Bemowie. Najlepsze pary późnym popołudniem wystartują w kultowym Kryterium Asów na ulicy Karowej.

Na liście zgłoszeń znalazły się aż 103 załogi, w tym 49 w najmocniejszej klasie R1 dla nowoczesnych samochodów z napędem na cztery koła. To właśnie w niej o jak najlepszy wynik powalczą Jarek i Marcin Szejowie swoim Hyundaiem i20 R5.

Jarosław Szeja:Rajd Barbórka kończy nasz sezon startów. Na pewno chcielibyśmy przejechać go w jak najlepszym stylu i w dobrych nastrojach spoglądać w przyszłość. Cieszę się, że dołączy do nas zwycięzca charytatywnej licytacji. Myślę, że spodoba mu się nasz przejazd po Bemowie. Szykuje się znakomita walka z wieloma rywalami… oby z finałem na Karowej! Dziękuję wszystkim naszym partnerom, dzięki którym możemy brać udział w tej znakomitej imprezie. Trzymajcie kciuki, wasze wsparcie będzie nam w ten weekend bardzo potrzebne!

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Ogier zdobywa czwartkowe zbocza Monte Carlo

Gospodarze najlepiej rozpoczęli wieczorne zmagania na oesach 90. Rajdu Monte-Carlo. Sebastien Ogier w Toyocie triumfował na obu...

GR Yaris Rally1 i Puma Rally1 w Parku Serwisowym

Toyota GR Yaris Rally1 i Ford Puma Rally1 Hybrid 2022 w Parku Serwisowym przed Rajdem Monte Carlo.

Konrad Dąbrowski na juniorskim podium Rajdu Dakar 2022

14 stycznia zakończyła się 44. edycja Rajdu Dakar, który po raz trzeci odbywał się w Arabii Saudyjskiej....

VI SuperOES Tor Poznań

Filmowe podsumowanie z przejazdów na VI SuperOESie Torze Poznań z 15 stycznia 2022 roku.

1. Rajd Ziemi Sanockiej KJS

Jeżeli chcecie wziąć udział w fajnej imprezie o randzie KJS, to mamy dla Was idealną propozycję -...

NAJPOCZYTNIEJSZE