sobota, 13 sierpnia, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościSzejowie wystartują w Rajdzie Barbórka

Szejowie wystartują w Rajdzie Barbórka

Już w dniach 3-4 grudnia odbędzie się kolejna, 59. edycja Rajdu Barbórka. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych i bez wątpienia najbardziej medialna impreza motorsportowa w naszym kraju. Na starcie nie może zabraknąć Jarosława i Marcina Szejów. Załoga Hyundai Poland Racing walczy w Warszawie w szczytnym celu.

Start w 59. Rajdzie Barbórka to dla braci Szejów część akcji charytatywnej, przeprowadzanej wspólnie z Fundacją Fascynujący Świat Dziecka. Zwycięzca charytatywnej licytacji będzie gościem zespołu na rajdzie oraz przejedzie na prawym fotelu Hyundaia i20 R5 odcinek specjalny na Autodromie Bemowo. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na uruchomienie świetlicy środowiskowej dla dzieci.

Sam Rajd Barbórka rozpocznie się w piątek, 3 grudnia, od odcinka specjalnego Sznajder Batterien w Pruszkowie. Jego start zaplanowano na godzinę 18:15. W sobotę, 4 grudnia, załogi dwukrotnie zmierzą się z próbami Tor Słomczyn oraz Tor Służewiec oraz jednokrotnie z oesem na Bemowie. Najlepsze pary późnym popołudniem wystartują w kultowym Kryterium Asów na ulicy Karowej.

Na liście zgłoszeń znalazły się aż 103 załogi, w tym 49 w najmocniejszej klasie R1 dla nowoczesnych samochodów z napędem na cztery koła. To właśnie w niej o jak najlepszy wynik powalczą Jarek i Marcin Szejowie swoim Hyundaiem i20 R5.

Jarosław Szeja:Rajd Barbórka kończy nasz sezon startów. Na pewno chcielibyśmy przejechać go w jak najlepszym stylu i w dobrych nastrojach spoglądać w przyszłość. Cieszę się, że dołączy do nas zwycięzca charytatywnej licytacji. Myślę, że spodoba mu się nasz przejazd po Bemowie. Szykuje się znakomita walka z wieloma rywalami… oby z finałem na Karowej! Dziękuję wszystkim naszym partnerom, dzięki którym możemy brać udział w tej znakomitej imprezie. Trzymajcie kciuki, wasze wsparcie będzie nam w ten weekend bardzo potrzebne!

redakcjahttp://rallyandrace.pl
Profil redakcyjny dla artykułów stworzonych przez kilku naszych redaktorów.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Spece od gleby zabierają się za rajdowego klasyka – Gadanie kontrolne

Audi Quattro Stance works - gadanie kontrolne
Kojarzycie StanceWorks? Ekipa, która naprawdę wie co to znaczy dobrze zglebić auto rusza z nowym projektem! Jeśli...

Vlog Mikołaja Marczyka z Rajdu Finlandii WRC

Mikołaj Marczyk udostępnił w sieci swój kolejny vlog, tym razem aktualny mistrz Polski RSMP zabiera nas w...

Toyota GR86 staje w płomieniach… tuż po odebraniu z serwisu

Możesz pozwolić sobie na zakup małego, sportowego samochodu. Wybierasz więc uroczą i naprawdę mocną Toyotę GR86. Chcesz...

24. Grand Prix Sopot Gdynia GSMP 2021 – Action by MaxxSport [archiwum]

GSMP Sopot video
24. Grand Prix Sopot Gdynia GSMP 2021 - Action by MaxxSport to podsumowanie zeszłorocznej rywalizacji na trójmiejskiej...

Neuville cieszy się z powrotu na rodzime oesy

Sezon 2022 nie układa się po myśli kierowcy Hyundaia... Thierry Neuville cieszy się więc z powrotu na...

NAJPOCZYTNIEJSZE