wtorek, 30 listopada, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościSzymon Cieślak zaprezentował barwy Forda Fiesty Rally4

Szymon Cieślak zaprezentował barwy Forda Fiesty Rally4

Przesiadający się z Peugeota 208 R2 do Forda Fiesty specyfikacji Rally4 Szymon Cieślak opublikował oklejenie tegorocznego samochodu, z którego będzie korzystał przez najbliższy sezon.

Szymon wraz z Pawłem Pochroniem przedstawili oficjalny wygląd barw nowego Forda Fiesty Rally4, którego obsługą serwisową zajmie się stajnia RallyLab, odpowiedzialna również za Peugeota 208 Rally4 Grzegorza Bondera i Jakuba Gerbera.

Plan startów obejmuje przede wszystkim występy w pełnym cyklu ProfiAuto Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Jeszcze przed startem sezonu krajowego czempionatu duet Cieślak/Pochroń zaliczy treningowy start w inauguracyjnej rundzie Marten Tarmac Masters, czyli 5. Tech-Mol Rally.

W tym roku Szymon w nowej dla siebie konstrukcji przemierzył już spory dystans kilometrów testowych podczas wielu treningów na Dolnośląskich oesach.

Dominik Reda
Rajdy samochodowe są jego całym życiem. Interesuje go wszystko co z nimi jest związane – ciekawostki, statystyki, historia. W Rally and Race Dominik będzie Wam przybliżał wszystko co związane jest z tą dyscypliną motorsportu.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Śnieżne testy Hyundai i20 Rally1 WRC 2022

Testy nowego hybrydowego Hyundaia i20 Rally1 WRC 2022 w prawdziwych zimowych warunkach. Za kierownicą Ott Tanak.

Wyniki Show Pucharu Toru Modlin

W sobotę na torze w Modlinie odbyła się impreza dla zawodników z licencją Tor Modlin Rally Show....

Finał Mistrzostw Świata Rallycross na Nürburgring

Skrót najciekawszych wydarzeń na ostatniej rundzie sezonu w Mistrzostwach Świata Rallycross na Nürburgringu. Finałowa batalia pomiędzy dwoma...

Polacy na mecie portugalskiego klasyka!

Zespół BOMBA Rally Raid Team, w składzie Adam Bomba, Jacek Soboń, Mikołaj Otto, Łukasz Zoll oraz Pedro...

NAJPOCZYTNIEJSZE