poniedziałek, 3 października, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościTarnowscy kartingowcy nagrodzeni za wyniki sportowe i działalność na rzecz sportu

Tarnowscy kartingowcy nagrodzeni za wyniki sportowe i działalność na rzecz sportu

W dniu 19 maja 2015 roku podczas uroczystej IX Gali Sportu Miasta Tarnowa nastąpiło wręczenie nagród, wyróżnień i stypendiów sportowych dla tarnowskich zawodników, trenerów i działaczy sportowych za osiągnięcie w roku 2014 wysokich wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym. Ponadto Prezydent Miasta Tarnowa Pan Roman Ciepiela podziękował osobom i organizacjom, które współpracują z Gminą Miasta Tarnowa w realizacji zadań na rzecz lokalnej społeczności z zakresu sportu i kultury fizycznej. Tarnowski samorząd honoruje najlepszych sportowców i ich trenerów oraz działaczy sportowych od 2007 roku, kiedy to Rada Miejska podjęła w tej sprawie stosowną uchwałę.
 4866727623133082094_o
– To wielka satysfakcja być w gronie osób, które na co dzień przekraczają sportowe granice. Jesteście dumą naszego miasta. Dlatego w imieniu mieszkańców serdecznie Wam dziękuję. Życzę by nadal skutecznie udawało Wam się walczyć z własnymi słabościami i osiągnąć jeszcze większe sukcesy. Będziemy Wam w tym pomagać – mówił podczas uroczystości Prezydent Tarnowa.
kamilzyznar.com-25
Podczas uroczystej Gali Sportu Miasta Tarnowa, wśród ponad dwustu zawodników, trenerów i działaczy sportowych różnych dyscyplin sportowych nagrody za rok 2014 z rąk Pana Prezydenta Miasta Tarnowa otrzymali nasi klubowi zawodnicy: Kajetan Gawron, Karol Panek, Kacper Szczurek, Krzysztof Kłusak, Piotr Dembiński, Szymon Marut oraz trenerzy i działacze sportowi Łukasz Kiwior, Paweł Leskiw, Franciszek Smołucha, Bartosz Warzecha, Agnieszka Wawrzkiewicz, Jarosław Wawrzkiewicz, Mariusz Kłusak, Kamil Zyznar, Grzegorz Gondek, Adam Bąk, Konrad Malawski, Sebastian Sasak, Rafał Kiwior. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w roku 2015.
6704808392424097045_o
inf.pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

140 zgłoszeń na MP i CEZ Rallycross na Slovakiaring

Organizator podał prowizoryczną listę zgłoszeń na zawody Mistrzostw Polski i FIA CEZ Rallycross na Slovakiaring. Na starcie...

Puchar Toru Słomczyn – rywalizacja dla kierowców amatorów

W najbliższy weekend kierowcy z Warszawy i okolic będą mieli idealną okazję do rywalizacji na torze wyścigowym....

Best of Rajd Wisły 2022 – Kupchuck Records

Kolejna dawka ciekawych ujęć z trasy 67 Rajdu Wisły. Zapraszamy do produkcję filmową od Kupchuck Records.

Wierzbicki mistrzem Unitel Mazda MX-5 Cup 2022

Najmłodszy kierowca tegorocznej, drugiej edycji pucharu Unitel Mazda MX-5 Cup Poland już w piątek po południu, po...

Kowalczyk i Hryniuk ukończyli Rajd Wisły na 6 odcinku

Rajd Wisły okazał się pechowy dla załogi Hubert Kowalczyk i Jarek Hryniuk. Jadący Peugeotem 208 RS radzili...

NAJPOCZYTNIEJSZE