sobota, 28 stycznia, 2023
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościTEMI KARTING GRAND PRIX TARNÓW 2014 - Wiosenna edycja

TEMI KARTING GRAND PRIX TARNÓW 2014 – Wiosenna edycja

KARTING – najlepszą szkołą motoryzacji
Karting jest dyscypliną sportu motorowego uprawianą głównie przez dzieci i młodzież. Sport kartingowy jest najlepszą szkołą nauki właściwej techniki jazdy, a jednocześnie doskonałą formą wychowania młodego pokolenia przyszłych kierowców. Wypracowany w Tarnowie wysoki poziom szkolenia i doskonalenia techniki jazdy stał się najważniejszym elementem poprawy stanu bezpieczeństwa na polskich drogach.

Niezwykła popularność sportu kartingowego przyciąga wszystkich, Panów i Panie, a przede wszystkim całe rodzinny. Organizowane zawody gromadzą, obok licencjonowanych zawodników, walczących o tytuły mistrzowskie, coraz liczniejszych amatorów kartingowej jazdy, którzy startując mają doskonałą okazję do dobrej zabawy i sprawdzenia swoich umiejętności.

Coraz liczniej w zawodach kartingowych uczestniczą kobiety. Z powodzeniem rywalizują one w zawodach krajowych, zarówno amatorskich jak i mistrzowskich. Dzięki zapewnieniu Paniom równych szans udziału w sportowej rywalizacji i wsparcia rozwoju ich karier zawodniczych coraz śmielej włączają się w promocję kartingu i dążą do spopularyzowania tej dyscypliny sportu wśród kobiet.

Fascynująca rywalizacja dla Pań i Panów za kółkiem gokartów, gdzie emocje sięgają zenitu. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych amatorów, sympatyków i pasjonatów motorsportu do Małopolskiego Ośrodka Sportów Motorowych – Tor SPEED RACE TARNÓW, gdzie już tradycyjnie odbędą się kolejne zawody kartingowe z cyklu Temi Karting Grand Prix Tarnów 2014 w ramach społecznej akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”. Już 23 marca 2014 roku wszystkich adeptów sportu kartingowego czeka ciekawa rywalizacja i wielkie emocje. Do wygrania są atrakcyjne nagrody rzeczowe dla każdego uczestnika biorącego udział w turnieju. W zawodach może wziąć udział każdy: dzieci już od 5 roku życia, panie i panowie w każdym wieku, młodzież szkolna oraz osoby dorosłe. W zawodach można spróbować swoich sił w tym niezwykle emocjonującym i pięknym sporcie, nie posiadając licencji zawodnika ani prawa jazdy. Wystarczy sportowe zacięcie, trochę wolnego czasu i można poczuć się jak rasowy kierowca wyścigowy – mówi Rafał Kiwior, koordynator akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa. 

TEMI Karting Grand Prix Tarnów 2014 – Wiosenna edycja

MIEJSCE: MAŁOPOLSKI OŚRODEK SPORTÓW MOTOROWYCH – TOR SPEED RACE TARNÓW
ul. Kochanowskiego 30 – Teren Zakładów Mechanicznych
KIEDY: niedziela, 23 marca 2014 roku
START: godz. 9.00- klasa mini – (zawodnicy poniżej 60kg, od 5 do 9 lat)
– klasa szkolno-młodzieżowa – (zawodnicy min 60kg – max 30kg doważenia)
– klasa open – od 18 lat (zawodnicy min 90 kg – max 30 kg doważenia)
– klasa pań – od 18 lat (zawodniczki min 70 kg – max 30 kg doważenia)
Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zapisów i kwalifikacje!

W godzinach otwarcia toru należy wystartować w kwalifikacjach od 10-22 marca 2014r.: Sesja kwalifikacyjna ma na celu ustalenie pozycji startowej w zawodach na podstawie uzyskanych przez zawodnika czasów z min. trzech pomiarowych przejazdów wykonanych wcześniej na torze. W kwalifikacjach można startować dowolną liczbę razy. W zawodach głównych danej rundy rozstawieni będą zawodnicy, którzy brali udział w kwalifikacjach. Do klasyfikacji końcowej rundy zawodów wlicza się sumę trzech najlepszych czasów, każdy zawodnik w danej klasie zawodów będzie doważony do wagi min. Za każdym razem zawodnik przed wykonaniem próby czasowej będzie dokonywał losowania gokarta spośród sprzętu udostępnionego przez Organizatora.

Karting jest sportem rozwijającym sprawność fizyczną, motoryczną oraz dyscyplinę i charakter, a przede wszystkim jest wspaniałą i oryginalną pasją dzieci, młodzieży, osób niepełnosprawnych oraz całych rodzin  – mówi Rafał Kiwior – Koordynator Akcji „Przez zabawę do bezpieczeństwa”.

Wszystkie informacje znajdują się na portalu ludzi z pasją:  www.gokarty-tarnow.pl  oraz na stronie www.gokarty.temi.pl

O szczegóły można pytać na torze Speed Race Tarnów lub pod numerem telefonu: 604 640 023

SERDECZNIE ZAPRASZAMY, ŻYCZĄC UDANEJ I EMOCJONUJĄCEJ RYWALIZACJI !!!

inf. pras.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Znamy składy Race of Champions 2023

Race of Champions 2023
Mattias Ekstrom uzupełnił skład kierowców Race of Champions 2023, dołączając do zespołu Szwecji. Impreza odbędzie się na...

Fiat Punto w wersji amfibia. Czego to ludzie nie wymyślą

Fiat Punto w wersji amfibia
Fiat Punto to samochód, który ma swoją historię w motorsporcie. Tymczasem powstała wersja, która potrafi pływać. Fiat Punto...

BMW M3 CS oficjalnie zaprezentowane. Jeszcze więcej mocy i karbonu

BMW M3 CS
BMW M3 CS w końcu zadebiutowało. Bawarska marka pochwaliła się najmocniejszym wariantem M3 w historii. BMW M3 CS...

Oficjalnie: Orlen zostaje w F1, ale zmienia „barwy klubowe”

Orlen
Koniec plotek. Orlen pozostanie w Formule 1 na sezon 2023, ale zmieni swoje "barwy klubowe''. Koncern rozstał...

Hubert Laskowski opowiada nam o roli kierowcy rozwojowego Fiesty Rally4

Bez cienia wątpliwości, Hubert Laskowski jest jednym z największych, rajdowych talentów ostatnich lat. Umiejętności i szybki rozwój...

NAJPOCZYTNIEJSZE

Paste your AdWords Remarketing code here