TERENWIZJA Wciąga w OFF-ROAD – Gadanie kontrolne

Terenwizja - Nissan Patrol

#gadaniekontrolne w ten piątek (9 września 2022) to znów coś nie do końca Rally w ujęciu Subaru Impreza 22B i nie do końca Race w ujęciu WSMP. Ponownie lekki odjazd od tego co spotykacie na rallyandrace.pl każdego dnia.

TERENWIZJA!

Dlaczego o niej piszę? Bo mogę!:) Gadanie kontrolne pozwala na pisanie od siebie, dlatego dziś, o 20:00 w piątek posmęcę o tym co o dziwo mnie zainteresowało! Dlaczego o dziwo? Dlatego, że zanim obejrzałem pierwsze odcinki TERENWIZJI uważałem, że w taplaniu się po błotach i bagnach polskich lasów i poligonów nie ma dla mnie niczego atrakcyjnego. Podkreślić muszę też, ze ten artykuł to nie jest żaden cross, ani umówiona akcja. Czuję po prostu, że jeśli mogę jakoś odwdzięczyć się ekipie tego kanału za „zajaranie” mnie tematyką off-roadu i dostarczanie regularnie dawki super contentu, to mogę dokonać tego tutaj, w Gadaniu kontrolnym.

TERENWIZJA jako kanał istnieje w serwisie YouTube od 12 czerwca 2012 roku. O godzinie 17:17, 9 września 2022 roku ma na liczniku 178 766 571 wyświetleń. Tak, dobrze odczytujesz, sto siedemdziesiąt osiem baniek „z hakiem”. Subskrybentów uzbierało się 341 tysięcy, czyli tyle ile liczyła liczba mieszkańców Bydgoszczy w czerwcu 2022 roku wg National Geographic.

Statystyki jak na kanał o wąskiej tematyce imponujące i moim zdaniem odzwierciedlające kawał dobrej roboty, którą Patryk, Adam, Paweł i wszyscy pomagający im przy realizacji nagrań robią w każdym odcinku!

TERENWIZJA ekipa
fot. fb.com/Terenwizja

Jaki był pierwszy odcinek TERENWIZJI, który obejrzałem? Nie mam pojęcia, ale trafiłem na niego podczas jednego z tych wieczorów zdarzających się raz na kilka tygodni, gdzie odpalam w telewizorze YouTuba i jak to się mówi „nadrabiam zaległości”. Pomiędzy Nightride, Złomnikiem, Hoonigan, wpadła mi TERENWIZJA. Minuta, dwie, dziesięć, potem kolejny półgodzinny odcinek… I tak już pewnie ze dwa lata. Co w moim wieczornym oglądaniu wyróżnia ten kanał od innych? To, że jak już zacząłem, to mam obejrzane od tamtego momentu wszystkie odcinki. Nie cofam się do tych starszych, ale bieżące sprawdzam bez wyjątku! Nawet u Profesora Chrisa czasem coś pominę, ale w TERENWIZJI? Nie ma takiej opcji! Nissan Patrol, Buchanka, budżetowe Audi A4, Subaru Forester, rajd dla zmot, rajd turystyczny, dosłownie wszystko ograne jest tak, że chce mi się to oglądać!

Odcinek dla off-roadowca? Dla fana japońskich fur? Dla fana SUVów? Dla fana nietuzinkowych projektów? Zobaczcie sobie na przykład jeden z ostatnich epizodów:

Mógłbym pisać jeszcze długo, ale to by oznaczało dla Ciebie zagospodarowane na czytanie 5 minut, które możesz spożytkować na oglądanie kanału TERENWIZJA… Klikaj więc!

…i jeszcze jedno! Czy byłem kiedyś na jakiejś imprezie Off-Roadowej? Odpowiedź brzmi: NIE, na razie to tylko oglądanie w komfortowych warunkach, na ekranie telewizora. Czy odwiedzę taką imprezę z ramienia redakcji jeśli zgra się dobrze terminowo? Oczywiście! Podsyłajcie propozycje na naszym facebooku. 🙂