wtorek, 21 września, 2021
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaNA TOPIETesty Grzegorza Grzyba przed Rzeszowskim z pechowym finałem

Testy Grzegorza Grzyba przed Rzeszowskim z pechowym finałem

Dobiegły do nas kolejne, niepokojące wieści z testów przed Rajdem Rzeszowskim. Tym razem Grzegorz Grzyb na swoich mediach społecznościowych pokazał zdjęcie śladów na asfalcie i opaskę szpitalną na nadgarstku. W poście pojawił się też komentarz: „nie tak wyobrażaliśmy sobie początek”.

Publikowane we wtorek rano na profilu Grzegorza Grzyba zdjęcia Skody Fabii Rally2 evo w akcji, mogły świadczyć, że testy przed Rajdem Rzeszowskim zakończyły się pomyślnie. Jednak wieczorem na fanpage’u kierowcy pojawił się tajemniczy post z niepokojąco brzmiącym opisem:

Słuchajcie, nie tak wyobrażaliśmy sobie początek (a nawet jeszcze nie) Rajdu Rzeszowskiego – niestety najprawdopodobniej kapeć spowodował tak przykrą historię dla nas ! Postaramy się wystartować … trzymaj się Rysiu !

Testy Grzegorza Grzyba

Intrygujące jest zdjęcie opaski, które wskazuje na to, że Grzegorz Grzyb trafił do rzeszowskiego szpitala MSWiA. Jak udało się nam ustalić, że Grzegorz Grzyb miał w trakcie testów groźnie wyglądający wypadek. Jak twierdzi sam kierowca, powodem mógł być „kapeć”. Na zdjęciach podesłanych do nas przez jednego z czytelników widać, że Fabia zostało mocno pokiereszowana. Świadkowie twierdzą, że uszkodzenie ulec mogła także klatka bezpieczeństwa. Patrząc na zniszczenia i dobiegające do nas informacje mamy wątpliwości, czy uda się odbudować auto do startu rajdu (5 sierpnia). Jednak co istotniejsze, nie wiemy jeszcze, w jakiej kondycji jest sam Grzegorz Grzyb i jego pilot.

Na profilu facebookowym kierowcy pojawiło się w ciągu kilkunastu minut kilkadziesiąt życzeń szybkiego powrotu do zdrowia, do których i my się dołączamy. Mimo wszystko mamy nadzieję, że zobaczymy załogę na Rajdzie Rzeszowskim. Podobnie zresztą, jak Łukasza Byśkiniewicza który dzisiejsze testy na odcinku obok także zakończył poza drogą. Jednak w tym przypadku wiemy, że załoga jest OK, a ich start wydaje się nie zagrożony.

Załogo… Zdrowia! I widzimy się na OESach 30 MARMA Rajd Rzeszowski!

Testy Grzegorza Grzyba

Testy Grzegorza Grzyba

Testy Grzegorza Grzyba

Źródło: Grzegorz Grzyb

Michał Kwapis
Zawodowo marketingowiec, po godzinach zatopiony w motoryzacji. Od wielu lat związany z różnymi mediami motoryzacyjnymi zarówno od strony tekstowej jak i fotograficznej.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Rajd Azorów – debiut rodem z marzeń

55 Rajd Azorów, impreza rozgrywana na wyspie São Miguel, pośrodku Oceanu Atlantyckiego to jeden z najbardziej...

Rotax Max Challenge Poland po raz szósty w Toruniu

W miniony weekend na torze Awix Racing w Toruniu zakończyła się szósta odsłona serii pucharowej Rotax Max...

Szombierki Rally Cup 2 runda – video

Szombierki Rally Cup 2021
2 runda Szombierki Rally Cup odbyła się 19.09.2021. Sprawdźcie video z tej imprezy, na którym ekipa JVHD...

Świetna obsada w klasach markowych i samotny SuperCar

5 runda Mistrzostw Polski Rallycross to powrót na Autodrom Słomczyn. Po Sosnovej i dwóch rundach na nowym...

5 Rajdowy Ustroń 2021 – Rajdowe Kryterium Ustronia

Rajdowe Kryterium Ustronia o Puchar Kajetana Kajetanowicza + prolog

NAJPOCZYTNIEJSZE