The Grand Tour w Polsce. Kiedy premiera odcinka Eurocrash?

4501
The Grand Tour w Polsce. Kiedy premiera odcinka?
The Grand Tour w Polsce. Kiedy premiera odcinka?

The Grand Tour wraz z ekipą pojawił się w ubiegłym roku w Polsce. Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May nagrywali motoryzacyjne show w Krakowie, Gdańsku i na torze Poznań. W końcu poznaliśmy datę premiery odcinka „Eurocrash”.

The Grand Tour to w zasadzie ta sama ekipa co przed laty w Top Gear. Motoryzacyjne show jest dostępne na platformie Amazon Prime i nadal gromadzi przed ekranami miliony widzów na całym świecie. Wszystko za sprawą charyzmatycznej trójki prowadzących oraz ich szalonych pomysłów.

Zobacz: Ekipa „The Grand Tour” w Polsce. Hammond rozbił swój samochód

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May pojawili się w ubiegłym roku nad Wisłą. Jeden z odcinków kręcono w Polsce. W sumie trójka przejechała ponad 2200 kilometrów przez Europę Wschodnią, przemierzając nie tylko nasz kraj, ale również Słowację, Węgry i Słowenię. Tym razem podróżowali samochodami w stylu retro.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Jeremy Clarkson (@jeremyclarkson1)

Jeremy wybrał model Mitsuoka Le-Seyde, Richard wsiadł za kierownicę Chevroleta SSR, a James wybrał Crosleya Convertible. Amazon Prime poinformował w końcu o dacie premiery „The Grand Tour: Eurocrash”. Premiera epizodu odbędzie się w piątek 16 czerwca 2023 roku.

Trójka prezenterów wraz z ekipą pojawiła się w Krakowie, Gdańsku i Poznaniu. Jedno z wyzwań nakręcono na Torze Poznań, gdzie nie wszystko poszło zgodnie z planem. Jak informowaliśmy kilka miesięcy temu, Richard Hammond rozbił tam swój samochód. Na szczęście wyszedł z tego zdarzenia bez szwanku. Cała sytuacja powinna się pojawić we wspomnianym odcinku.

 

Więcej informacji ze świata motorsportu znajdziesz na stronie głównej rallyandrace.pl