piątek, 1 lipca, 2022
0,00 PLN

Brak produktów w koszyku.

Strona głównaAktualnościTomasz Lewczuk - wypowiedź po pełnym sukcesów weekendzie GSMP

Tomasz Lewczuk – wypowiedź po pełnym sukcesów weekendzie GSMP

Tomasz Lewczuk jeżdżący Hondą Civic V generacji, w porównaniu z konkurencją na trasach GSMP jest od niedawna. Na sukcesy jednak nie trzeba było długo czekać!

Po minionym weekendzie GSMP w Korczynie przywiózł komplet pucharów za 1 miejsca i już szykuje się na Sienną! O poszczególnych wygranych najlepiej opowiada sam zawodnik, mamy dla Was wypowiedź Tomka po tym pełnym sukcesów weekendzie oraz on-board z jednego z podjazdów wyścigowych.

Wypowiedź zawodnika dla rallyandrace.pl

Tomasz Lewczuk: Sobotnie zmagania rozpoczęły się ciekawie! Ulewą i usterką komputera, więc w zespole miny były nietęgie. Na szczęście serwis poradził sobie szybko z awarią, do auta wróciła moc i mogłem skupić się na ściganiu. Pogoda robiła się co raz lepsza… Warunki zmienne, od mokrego, przez przesychający po całkowicie suchy asfalt więc trzeba było się szybko adaptować do nowej sytuacji. Tak, jak obiecałem kibicom – na podjazdach wyścigowych był pełny ogień. Moja jazda była dość szybka, jednak trochę chaotyczna i nerwowa. Mimo wszystko udało się uzyskać najlepsze czasy w „generalce” kat. Narodowej, klasie debiutantów i mojej docelowej 10c , co za tym idzie wygrać sobotnie zawody. W niedzielę postanowiłem uspokoić swoją jazdę i postawić na mniej dramatów oraz płynność. Dzięki temu udało się urwać kolejne 2,5 sekundy, a podróżowanie po trasie GSMP Prządki stało się bardzo przyjemne. 2 rundę GSMP ukończyłem podobnie jak w sobotę na 1 miejscu w klasyfikacji generalnej kat narodowej, 1 miejscu w klasie E0 (debiutant) oraz 1 miejscu w klasie 10c.

Dziękuję wszystkim kibicom za miłe słowa oraz doping zarówno na zawodach jak i po nich. Cieszę się, że moja jazda się podoba. Dzięki temu chce się przesuwać coraz dalej swoje limity i wznosić się na wyżyny i co raz mocniej cisnąć Hondę!

Dziękuję również partnerom: Energo, Samasz, Województwo podlaskie, Speedpoint, Kappa Motorsport, N-OIl . Bez nich nie było by mnie w tym sezonie na trasach.

Już za 2 tygodnie widzimy się na GSMP Czarna Góra, czyli popularnej „Siennej”. Do zobaczenia !!

Zachęcamy do odwiedzenia profilu zawodnika na Facebook: LINK

On-board Wyścig Prządki Korczyna 2022

Michał Kwapis
Zawodowo marketingowiec, po godzinach zatopiony w motoryzacji. Od wielu lat związany z różnymi mediami motoryzacyjnymi zarówno od strony tekstowej jak i fotograficznej.

RALLY AND RACE NA INSTARGRAMIE

NOWOŚCI

Polski zespół Subaru Historic Rally Team na trasach WRC

Już po raz siódmy zespół Subaru Historic Rally Team stanie na starcie Rajdu Mittelrhein (w randze WRC...

Szutrowych zmagań ciąg dalszy – trzecia runda Motul Gravel Cup 2022

W nadchodzący weekend (01-02.07) na terenie obiektu Atlas Ward Speed Academy w Kamieniu Śląskim odbędzie się trzecia...

Zobacz i usłysz P25 + wnętrze [wideo]

Najnowsze dziecko ze stajni prodrive czyli Subaru Impreza P25. W materiale nagranie z przejazdów oraz szczegółowa prezentacja...

Kaprzyk powalczy o podium w świątyni prędkości

Mateusz Kaprzyk gotowy na kolejny wyścig European Le Mans Series w sezonie 2022. Zawodnik ORLEN Team zapowiada...

Przełożona pierwsza runda World RX1e

W nadchodzący weekend miało odbyć się wielkie otwarcie nowego sezonu FIA World Rallycross Championship 2022 na powracającym...

NAJPOCZYTNIEJSZE