Tor Imola jako miejsce na ślub? Wystarczy kilkaset euro

Tor Imola jako miejsce na ślub? Znamy cenę
Tor Imola jako miejsce na ślub? Znamy cenę

Tor Imola to jeden z najbardziej kultowych obiektów motorsportowych na świecie. Włodarze tego obiektu oferują możliwość organizacji ślubu w miejscu, gdzie ścigały się największe legendy F1. Ile kosztuje taka zabawa?

Tor Imola to wyjątkowe miejsce dla wszystkich fanów motorsportu, a w szczególności F1. Włoski obiekt ulokowany w regionie Emilia Romagna przez wiele dekad gościł najlepszych kierowców na świecie.

Przeczytaj koniecznie: Pechowa Imola

Po dłuższej przerwie, od trzech lat znów trafił do kalendarza „królowej motorsportu”. Niedaleko obiektu swoją siedzibę ma Ferrari. Stąd obecność Enzo i Dino w oficjalnej nazwie obiektu. Pełna nazwa obiektu to Autodromo Enzo e Dino Ferrari.

Wyjątkowa lokalizacja ściąga przez cały rok wielu turystów z całego świata. Dlatego włodarze obiektu postanowili skorzystać z jego popularności. Już niebawem w sali im. Ayrtona Senny będzie można zorganizować ceremonię ślubu. Zainteresowani będą mogli powiedzieć sobie sakramentalne „tak” w wyjątkowym miejscu.

Ślub na torze Imola – ile kosztuje?

Ślub na torze Imola będzie można zorganizować poza sezonem wyścigowym – od października do marca. Obiekt będzie dostępny dla zainteresowanych we wtorki i środy. Pojawił się nawet oficjalny cennik dla przyszłych małżonków.

Więcej informacji ze świata motorsportu znajdziesz na stronie głównej rallyandrace.pl

Opłata za wynajęcie sali na ślub będzie kosztować tyle samo, ile w przypadku standardowego urzędu stanu cywilnego. Wystarczy 410 euro w przypadku mieszkańców regionu. Dla turystów spoza regionu opłata wyniesie 820 euro. Niestety, organizator nie zapewnia akompaniamentu widlastych silników zamiast marszu weselnego Mendelssohna.

Zobacz: Tragiczny weekend na Imoli. Ayrton Senna zginął 28 lat temu

Kolejna niedogodność, na którą młoda para będzie musiała przymknąć oko, to tragiczna historia tego obiektu. To właśnie na torze Imola zginął tragicznie w maju 1994 Ayrton Senna. Dlatego w przypadku tego miejsca, powiedzenie „dopóki śmierć nas nie rozłączy”, nabiera szczególnego znaczenia.

Skomentuj ten artykuł na profilu Rally and Race na Facebooku